The Sound Poets dziesmu Nāc līdzās ietērps dejā

0 Komentāru
The Sound Poets dziesmu Nāc līdzās ietērps dejā
Grupas The Sound Poets līderis Jānis Aišpurs. Foto: LETA

12. februārī Arēnā Rīga skatītājiem būs iespēja baudīt īpaši iestudētu grupas The Sound Poets dziesmu Nāc līdzās kopā ar Rīgas Doma kora skolas koriem un deju grupu Dzirnas koncertā 1 un KOPĀ – Dzirnām 30, informē koncerta rīkotāju pārstāve Alīna Aruma.

”Grupu The Sound Poets ir iemīļojuši ļoti daudzi Latvijas iedzīvotāji brīnišķīgo melodiju dēļ, kas labi aranžējamas arī kormūzikai,” par sadarbību stāsta Rīgas Doma zēnu kora mākslinieciskais vadītājs un diriģents Mārtiņš Klišāns. ”Par to varēsiet pārliecināties koncertā, kurā kopā ar pašu grupu, Doma skolas koriem un Dzirnām radīsim savu dziesmas Nāc līdzās sajūtu.”

Jau ziņots, ka 30 gadu jubilejas koncerts būs lieliska atkalredzēšanās Dzirnu dejotājiem un viņu draugiem, ar kuriem kopā tiks uzvestas programmu daļas gan no tādiem iepriekš redzētiem projektiem kā Karalis, Spēlēju, dancoju ar post folkloras grupu Iļģi, muzikālās izrādes Mauglis ar Mārtiņu Braunu vai Laura Reinika populārās dziesmas Es skrienu interpretācija Es brienu, gan arī neredzētiem jaunuzvedumiem, piemēram, Joka pēc alfabēts kopā ar Renāru Kauperu, Goran Goru un citiem fonda Viegli mūziķiem.

”Gatavošanās rit pilnā sparā, jo koncerta dalībnieku skaits ir liels, turklāt tik daudz Latvijā zināmu mākslinieku uzstāšanos vienuviet skatītāji sen nebūs redzējuši,” tā par koncertu teic Agris Daņiļevičs. ”Vēl aizvien nespējam noticēt, ka varam svinēt tik skaistu un vērienīgu jubileju ar saviem draugiem! Tas uzliek pienākumu novērtēt iespēju, radot patiešām aizraujošus un daudzpusīgus priekšnesumus, lai šī neparastā tikšanās rada prieku un gandarījumu visos – gan dalībniekos, gan skatītājos, uzlādējot vēl ilgam laikam.”

Koncerts 1 un KOPĀ – Dzirnām 30 notiks 12. februārī plkst. 19:00 Arēnā Rīga. Skatītājus sagaida tikšanās ar izciliem mūziķiem, Dzirnu draugiem – Renāru Kauperu, Kasparu Zemīti, Kārli Lāci, Mārtiņu Braunu, Ievu Kerēvicu, Igo, Goran Goru, Raimondu Macatu, Lauri Reiniku, Uldi Marhilēviču, Aivaru Hermani, Kārli Kazāku, grupām – The Sound Poets, Auļi, Raxtu Raxti, Rīgas Doma kora skolas koriem u.c. pazīstamiem māksliniekiem, tai skaitā deju draugiem no lieliskākajiem Latvijas deju kolektīviem.

Visi koncerta biļešu ienākumi tiks ziedoti deju skolas Dzirnas jauno māju remontam. Biļetes pieejamas ekase.lv. Cenas sākot no 10 eiro.

0 Komentāru