TDA Liesma gatavojas 70 gadu jubilejas dižkoncertam

Komentāri

Šogad vairāki pazīstami Latvijas tautas deju kolektīvi svin 70 gadu jubileju. Savas apaļās jubilejas dižkoncertam gatavojas arī Tautu deju ansamblis Liesma.

Daudzi Latvijas deju kolektīvi, arī Liesma, tika izveidoti uzreiz pēc Otrā pasaules kara. Padomju laikos Liesma bija viens no mūsu tautas dejas lepnumiem, un līdz pat mūsdienām Liesmas lielie un mazie dejotāji uzstājās visā plašajā pasaulē un ved mājās balvas arī no starptautiskiem konkursiem.

30. aprīlī Ķīpsalas hallē būs Liesmas 70. gadu jubilejas koncerts un vienlaikus tiks svinēta slavenā Liesmas horeogrāfa Imanta Magones 80 gadu jubileja.

Liesma turpina tradīcijas līdz pat šodienai un savā paspārnē pulcējusi dažāda vecuma dejotājus, bet dižkoncertā aprīļa pēdējā dienā uzstāsies ne tikai Liesmas kolektīvi, bet arī daudz Liesmas draugu no visas Latvijas. Vērienīgajā pasākumā uzstāsies tūkstošiem dejotāju.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl