Tallinn Music Week aicina pieteikties māksliniekus 2016. gada festivālam

Komentāri
Tallinn Music Week aicina pieteikties māksliniekus 2016. gada festivālam
Publicitātes foto

Tallin Music Week (TMW) astoto reizi notiks Igaunijas galvaspilsētā no 2016. gada 28. marta līdz 3. aprīlim. Līdz 1. novembrim turpinās mākslinieku pieteikšanās vietnē tmw.ee, informē Positivus sabiedrisko attiecību komanda.

Tallin Music Week ir ikgadēja mūzikas industrijas konference un festivāls, kas pulcē iespaidīgu skaitu reģionālos un pasaules mūzikas talantus, kā arī nozares pārstāvjus jau kopš 2009. gada. Kļūdama arī par pievilcīgu pavasara ceļojumu galamērķi pilsētas kultūras mīļiem ar tās daudzajām programmām un citiem pasākumiem, TMW piepilda Igaunijas galvaspilsētu ar teju 900 mūzikas industrijas profesionāļiem, vairāk nekā 200 reģionālo un pasaules mūziķu koncertiem un 25 000 mūzikas mīļiem.

Festivāla galvenā mūzikas programma, kas notiek no 29. marta līdz 2. aprīlim, piedāvā dažādu žanru sajaukumu aptuveni no 200 jauniem un jau populāriem māksliniekiem, kas nāk no Baltijas un arī Eiropas. Programmu veido vietējo mūzikas ekspertu komanda, pamatojoties uz mākslinieku iesūtītajiem pieteikumiem. Laipni gaidīti ir pieteikumi no visu mūzikas žanru pārstāvjiem.

Festivāla loma mūzikas industrijā ir krietni augusi un nu tas ir kļuvis par nozīmīgu platformu jaunajiem māksliniekiem no visas pasaules. TMW 2015. saņēma rekordlielu pieteikumu skaitu – aptuveni 1000 pieteikumus no 39 valstīm, no kuriem vairāk nekā 80 māksliniekiem no 26 valstīm bija dota iespēja piedalīties festivālā un uzstāties 25,000 apmeklētāju priekšā. Starp māksliniekiem, kuri ir veiksmīgi pārbaudījuši savu potenciālu TMW un guvuši atzinību, ir dāņu rokeri Get Your Gun un baltkrievu grupa Super Besse, kā arī tādas muzikālās apvienības kā Dānijas neparastā elektro grupa Rangleklods, Latvijas Instrumenti un somu French Films ir guvušas vietējo fanu pulku un koncertējušas šeit atkārtoti. Starp nozīmīgākajiem māksliniekiem, kuri ir uzstājušies festivālā, atrodami arī Vashti Bunyan (UK), Public Service Broadcasting (UK), Motorama (RU), Kate Boy (SWE) un daudzi citi.

TMW16 mākslinieku pieteikšanās notiek līdz 1. novembrim tmw.ee/mytmw?p=applications/submit. Pilns mākslinieku saraksts tiks paziņots februāra sākumā.

TMW’s divu dienu mūzikas industrijas konference ar starptautiskiem un vietējiem lektoriem tradicionāli sevī iekļauj plašu tēmu loku, sākot no vietējās kultūras aktualitātēm līdz globālām mūzikas biznesa problēmām. Katru gadu konferencē notiek arī “slavenību saruna” ar kādu mūzikas industrijas leģendu. Visā TMW’s pastāvēšanas laikā konferencē ir piedalījies iespaidīgs skaits pazīstamu nozares pārstāvju. Starp tiem ir Seimors Steins, leģendārais Sire Records dibinātājs un prezidents (Madonna, Ramones), Viva Albertina no The Sits, iedvesmojošie menedžeri Petri Lundens (Cardigans), Pīters Dženers (Pink Floyd) un daudzi citi. Igaunijas prezidenta Tomasa Hendrika Ilvesa tradicionālā Tallinn Music Week atklāšanas runa vienmēr ir bijis gaidīts notikums.

TMW konferences grafiks būs publicēts 2016. gada februārī.

Lētāko biļešu piedāvājums delegātu caurlaidēm ilgst līdz 1. novembrim tmw.ee/passes/delegate-pass.

Pirmo reizi Tallin Music Week aizpildīs visu nedēļu, sākot ar pirmdienas apakšprogrammām TMW Tastes & TMW Talks. TMW City Stage savu darbību sāks trešdien, festivāls notiks ceturtdien, piektdien un sestdien, bet konferences programma aizpildīs gan piektdienu, gan sestdienu.

TMW 2016 datumi:

  • 28. marts – 3. aprīlis: TMW Tastes, TMW Talks
  • 29. marts – 2. aprīlis: TMW Arts
  • 30. marts – 2. aprīlis: City Stage
  • 31. marts – 2. aprīlis: galvenā festivāla programma
  • 1. – 2. aprīlis: TMW mūzikas industrijas konference
  • 2. aprīlis: Tallin Craft Beer Weekend
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl