Summer Sound maina norises laiku un izziņo pirmos māksliniekus

Komentāri
Summer Sound maina norises laiku un izziņo pirmos māksliniekus
Foto: F64

Festivāls LMT Summer Sound šogad Liepājas pludmalē norisināsies jūlija pēdējā nedēļas nogalē, 29. – 30.jūlijā, un festivāla pirmo izziņoto mākslinieku sarakstā ir King Charles, Lost Frequencies, Milky Chance, Ozols, Bermudu Divstūris, Dzelzs Vilks un citi mākslinieki.

Šis būs jau sestais gads, kad Liepājas pludmalē norisināsies Summer Sound festivāls, kas piedāvās ne tikai daudzveidīgu muzikālo programmu, bet arī plašu aktivitāšu un izklaides iespēju klāstu. Ņemot vērā nelabvēlīgos laika apstākļus iepriekšējos gados, festivāla norises datumi tiek mainīti, un šogad tas notiks 29. – 30.jūlijā.

Festivāla galveno mākslinieku vidū ir britu alternatīvās, indie un folkroka skatuves pārstāvis – ekstravagantais Kings Čārlzs (King Charles). Šovasar Latvijā iemīļotais mūziķis atgriezīsies ar nupat klajā laisto otro studijas albumu, kā arī saviem lielākajiem hītiem. Uz festivāla skatuves sagaidīsim arī vienu no Beļģijas mūzikas scēnas pēdējā laika spožākajiem atklājumiem – jauno elektroniskās mūzikas talantu Lost Frequencies. Ar hitiem Are You With Me un Reality daudzsološais dīdžejs kļuvis par pirmo beļģu mūziķi, kuram izdevies iekarot britu topu virsotnes un šobrīd ir viens no gaidītākajiem māksliniekiem vairākos Eiropas un pasaules festivālos. Summer Sound uzstāsies arī divu puišu duets no Vācijas – Milky Chance, kuri mūzikas topu virsotnē savulaik nokļuva ar regeja un folkmūzikas toņos ieturēto dziesmu Stolen Dance.

No latviešu mūziķu saraksta kā pirmie tiek paziņoti Latvijas hiphopa leģenda un veiksmīgu atgriešanos repa lauciņā piedzīvojušais reperis Ozols, ballīšu mūzikas karaļi Bermudu Divstūris, nesen jaunu albumu izdevusī rokgrupa Dzelzs Vilks, grupa ar 25 gadus senu vēsturi – Linga, kā arī Intars Busulis & Abonementa Orķestris, enerģiskā un dzīvespriecīgā Aija Andrejeva un grupa Rīgas Modes. Festivāla mākslinieku programma tiks papildināta jau pavisam drīz.

Foto: Summer Sound 2015

LMT Summer Sound festivāla biļetes no 22. februāra ir pieejamas visās Biļešu Servisa kasēs Latvijā un internetā. Šobrīd tirdzniecībā pieejamas festivāla divu dienu biļetes par 28 eiro un divu dienu biļetes ar telts vietu par 35 eiro. Savukārt īpašs piedāvājums tikai Liepājas pilsētā – divu dienu biļetes par 23 eiro un divu dienu biļetes ar telts vietu par 30 eiro.

Sekojiet informācijai festivāla mājaslapā!

Lasi vēl