Stilīgā Rošīna Mērfija šodien koncertēs Siguldā

Komentāri
Stilīgā Rošīna Mērfija šodien koncertēs Siguldā
Foto: EPA/ LETA

Šodien, 23. jūlijā, Siguldas pilsdrupu estrādē jaunākā albuma Hairless Toys atbalsta tūres ietvaros uzstāsies ekstravagantā īru dziedātāja Rošīna Mērfija (Roisin Murphy), informē L Tips Agency.

Kādreizējā dueta Moloko soliste, bet kopš 2004. gada solomāksliniece Rošīna Mērfija Latvijas skatītājiem nav sveša. Taču pirmo reizi stilīgās dziedātājas un ekscentriskā stila noteicējas uzstāšanos būs iespējams baudīt unikālajā Siguldas pilsdrupu atmosfērā.

Kā zināms, pirmo slavas vilni Mērfija izbaudīja, būdama elektroniskās mūzikas dueta Moloko dalībniece.
Pēc grupas izjukšanas 2003. gadā viņa pievērsās solokarjerai. Tās laikā viņa izdevusi trīs albumus, no kuriem jaunākais – Hairless Toys – iznāca šā gada 11. maijā.

Virkne autoritatīvu britu mūzikas kritiķu novērtējuši Mērfijas svaigāko sniegumu ļoti atzinīgi. NME (8/10): ”Ievērības cienīga atgriešanās.” The Guardian (4/5): ”Mērfija iemanījusies apvienot tik atšķirīgas lietas, kā disko un vēlu nakts pasaku mulsinošās bailes. Viņas līdz šim lieliskākais sniegums. Tīra un zīmīga elegance.” Independent (4/5): ”Mērfija ir viena no popmūzikas lieliskākajiem neparedzamajiem elementiem.” Daily Star (5/5): ”Ēterisks popmūzikas šedevru apkopojums.” Uncut (8/10): ”Tik intīms un vienlaikus provokatīvs kā viss, kas saistīts ar Mērfijas vārdu.”


Tas, ka Rošīnas Mērfijas jaunākais albums ir pievērsis ne tikai kritiķu uzmanību, liecina arī iTunes tops. Jau vienas dienas laikā tas ierindojies Elektroniskās mūzikas topa 1. vietā.

Rošīna Mērfija koncertā izpildīs ne tikai nozīmīgākās jaunākā albuma kompozīcijas, bet arī viņas daiļrades pieprasītākos hitus.

Plānotā vakara kārtība:

  • 18:00 tiks vērti Siguldas pilsdrupu vārti
  • 20:00 Rošīnas Mērfijas koncerts

Vēl pieejamas biļetes bilesuserviss.lv un Biļešu servisa kasēs. To cena, sākot no 34 eiro. Siguldiešiem – īpaša cena. Pirms koncerta tās būs iespējams iegādāties arī Pilsdrupu estrādes kasē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl