Spīķeru kvartālā norisināsies “Improvizācijas gadatirgus”

Pievienot komentāru
Spīķeru kvartālā norisināsies “Improvizācijas gadatirgus”
Rīgas improvizācijas teātris. Foto: Mārtiņš Plūme

Jauniešu mēneša laikā piektdien, 26. septembrī, Spīķeru kvartālā norisināsies improvizācijas teātra žanram veltīts pasākums “Improvizācijas gadatirgus”, informē kora “Mūza” dalībnieki.

No plkst.15 Spīķeru kvartālā pulcēsies Latvijas labākie improvizācijas teātri, tiks rādītas improvizācijas teātra izrādes, notiks meistarklases, darbosies improvizācijas teātra darbnīcas, tikšanās ar improvizatoriem, sarunas par improvizāciju, improvizācijas teātra tehniku paraugdemonstrējumi un individuālas nodarbības.

Spīķeru kvartālā ar priekšnesumiem un izrādēm uzstāsies “Karaliskais improvizācijas teātris”, “Rīgas improvizācijas teātris”, radošā apvienība “Spiediens”, improvizācijas teātris “Art’i’šok” un labāko improvizācijas teātra aktieru šovs “Improv Stars”.

“Improvizācijas gadatirgus” iepazīstinās jauniešus ar improvizācijas teātra žanru, dos iespēju satikt vienuviet Latvijas labākos improvizācijas teātra meistarus un lielākās teātra trupas, piedāvās atraktīvā veidā iesaistīties pasākuma aktivitātēs, dos iespēju jauniešiem piedalīties, izmēģināt spēkus improvizācijā un veicinās interesi par šo daudzveidīgo un personību attīstošo teātra žanru.

Jauniešu mēnesis Rīgā norisinās jau devīto reizi. Tas tiek rīkots ar mērķi mudināt jauniešus pievērsties aktivitātēm un pasākumiem, kas orientēti gan uz saturīgu brīvā laika pavadīšana un izklaidi, gan arī uz jauniešu aktīvu līdzdalību.