Spīķeru kvartālā muzicēs etnodžeza apvienība Baraka

Komentāri
Spīķeru kvartālā muzicēs etnodžeza apvienība Baraka
Publicitātes foto

Seno Austrumu un mūsdienu Rietumu mūzikas apvienojums, ievērojot labākās etniskās, elektroniskās un džeza mūzikas tradīcijas trešdien, 17. jūnijā, būs baudāms Spīķeru kvartāla brīvdabas koncertā apvienības Baraka izpildījumā, informē Spīķeru kvartāla komunikācijas speciāliste Elīna Pundure.

Apvienība Baraka darbību raksturo kā ekskluzīvu projektu, kas muzicē lounge stilā. ”Mēs ne tikai stundām sēžam ierakstu studijā, veidojot aranžējumus, remiksus, piedalāmies dažādos konkursos un festivālos, mēs arī izdodam albumus dažādās mūzikas izdevniecībās, daudz uzstājamies Latvijā, Krievijā, kā arī citās valstīs,” stāsta mūziķi.

Projektā darbojas tikai profesionāli mūziķi, kurus vieno tiekšanās pēc skaistuma un harmonijas. Koncertā Spīķeros etnodžeza apvienība sola dāvāt skaistu, meditatīvu un neaizmirstamu mūziku, brīnišķīgas liriskas dziesmas un balādes, kas vēsta par cilvēka jūtām un pārdzīvojumiem.

Pasākums norisināsies Spīķeru pagalmā, Maskavas ielā 12k-2. Sākums no plkst. 19.00. Ieeja koncertā – bez maksas.

Šajā vasarā Spīķeru kvartāls ik trešdienu aicina rīdziniekus un Rīgas viesus uz aizraujošiem brīvdabas koncertiem, kuros apmeklētāji varēs baudīt muzikālu dažādību, klausoties gan džezu, fanku, blūzu, populāro mūziku, indie, soul, roku u.c. Tāpat katrs koncerts tiek papildināts ar dīdžeju setu, sadarbībā ar Rīgas DJ skolu. Ieeja visos Spīķeru brīvdabas koncertu sērijas koncertos bez maksas.

Jūlija trešdienās Spīķeros muzicēs:

  • 1. jūlijā – TheCoco`nuts,
  • 15. jūlijā – Smooth Kats,
  • 22. jūlijā – Anton Gorbunov Kvartet,
  • 29. jūlijā – Dabasu Durovys.

Plašāka informācija spikeri.lv.

Lasi vēl