Šovakar Rīgā uzstāsies Black Sabbath

Pievienot komentāru
Šovakar Rīgā uzstāsies Black Sabbath
Publicitātes foto

Otrdienas, 5. jūlija, vakarā Arēnā Rīga ar vienīgo koncertu Baltijas valstīs uzstāsies smagā roka giganti Black Sabbath.

Ozijs Osborns (Ozzy Osbourne), Tonijs Aiomi (Tony Iommi) un Gīzers Batlers (Geezer Butler) ieradīsies Rīgā savas atvadu turnejas The End ietvaros, un tās būs grandiozas ardievas vienai no leģendārākajām grupām rokmūzikas vēsturē.

Arēnas Rīga durvis koncerta apmeklētājiem tiks vērtas plkst. 18.00. Plkst. 19.30 uz skatuves kāps amerikāņu rokgrupa Rival Sons, bet Black Sabbath uzstāšanās sāksies plkst. 20.45.

Kā jau iepriekš ziņots, visu laiku dižākā metālmūzikas grupa Black Sabbath paziņoja, ka gaidāmie koncerti pārspēs visas iepriekšējās koncerttūres ar ”hipnotizējošāko skatuvi grupas vēsturē”. Grupas solists Ozijs Osborns stāsta: ”Kad šī turneja noslēgsies, tās tiešām būs beigas vienai no leģendārākajām grupām rokmūzikas vēsturē”. Apjomīgā pasaules turneja sākās gada sākumā Ziemeļamerikā, bet šovasar Black Sabbath uzstājas Eiropā, apmeklējot 14 valstis, tostarp Latviju.

Pirms 46 gadiem Birmingemā, Anglijā dibinātā apvienība ir mainījusi smagā roka skanējumu un karjeras laikā saņēmusi neskaitāmus apbalvojumus, tostarp vairākus Grammy, bet 2006. gadā Black Sabbath tika uzņemti Rokenrola slavas zālē.

Pēdējās biļetes uz koncertu Rīgā vēl ir nopērkamas Biļešu servisa kasēs un internetā. Stāvvieta maksā 79 eiro, biļete fanu zonā – 99 eiro. Sēdvietu cena ir, sākot no 59 eiro.

Foto