Šmulītis viesosies Ventspilī

Komentāri
Šmulītis viesosies Ventspilī
Foto: Inga Plūme

Pagājušo sestdien nevalstiskajā teātrī Dirty Deal Teatro ar jaunā iestudējuma Mēness dārzā pirmizrādi tika atklāts izrāžu cikls bērniem un jauniešiem Šmulītis. Šonedēļ, no 7. līdz 9. oktobrim, Šmulītis priecēs mazos skatītājus Ventspilī – teātra namā Jūras vārti tiks spēlētas izrādes Nāves ēnā, Baltā grāmata, Kā saule gadījās un Ziemas māja.

Otrdien, 7. oktobrī, plkst. 10:00 un 13:00, 6.-8. klašu skolēniem būs iespēja piedalīties izrādē-spēlē Nāves ēnā pēc Rūdolfa Blaumaņa noveles motīviem.

Trešdien, 8. oktobrī, plkst. 10:00 un 13:00, tiks spēlēta Baltā grāmata – izrāde 1.-5. klašu skolēniem pēc Jāņa Jaunsudrabiņa darba motīviem, kas nominēta Spēlmaņu nakts 2014 balvai kā gada labākā izrāde bērniem.

Šmulīša viesošanās Ventspilī tiks noslēgta 9. oktobrī ar divām izrādēm pašiem mazākajiem – plkst. 10:00 un 13:00 varēs noskatīties izrādi 3 līdz 6 gadus veciem bērniem Kā saule gadījās pēc latviešu tautas teiku motīviem, savukārt plkst. 11:00 un 14:00 tiks spēlēta radošās apvienības Nomadi veidotā izrāde 4 līdz 8 gadus veciem bērniem Ziemas māja.

Plašāka informācija atrodama par viesizrādēm atrodama Ventspils teātra nama Jūras vārti interneta mājaslapā jurasvarti.lv.

Teātra izrāžu cikls Šmulītis ir nevalstiskā teātra Dirty Deal Teatro un biedrības Ascendum bērnu kultūras projekta Garā Pupa iniciatīva, kas piedāvā bērniem un pusaudžiem aizraujošas teātra izrādes. ”Šmulītis” aicina jaunos skatītājus domāt līdzi un pat iesaistīties izrādes notikumā, veidojot priekšstatu par laikmetīgu teātri, kā arī atklājot mākslas nozīmīgo lomu cilvēka iekšējās pasaules piepildīšanā. Plašāka informācija par Šmulīša izrādēm pieejama smulitis.lv.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl