3 komentāri
Skandāls! Iespējams, 30 tūkstoši no valsts piešķirti fotoalbuma izveidei
LETA

Par 21. novembra lielāko kultūras skandālu kļuvis deputātu lēmums piešķirt 30 000 it kā grupas Līvi jubilejas albuma sagatavošanai un izdošanai. Mūziķi un viņu izdevēji Skaties.lv uzsver, ka nekāds jubilejas albums nav plānots – iespējams, runa esot par fotoalbumu. Taču ne jau Līvi tam prasījuši naudu – kāds esot izmantojis viņu vārdu.

Kā sarunā ar Skaties.lv apstiprina Mikrofona ierakstu repertuāra direktors Guntars Račs, ne izdevēji, ne paši Līvi nav bijuši informēti par šāda veida naudas pieprasījumu.

“Tā ir Tijas Auziņas un Bilžu iniciatīva. Izrādās, ka runa ir nevis par mūzikas ierakstu albumu, bet gan fotoalbumu,” Skaties.lv atklāj Račs (attēlā kopā ar Ainaru Virgu un Tiju Auziņu).

Arī pati grupa nupat savā oficiālajā Facebook lapā nākusi klajā ar līdzīgu paziņojumu.

“Tagad zināms, ka tas būšot bilžu albums + CD ar Līvu dziesmām. Kas tieši būs CD, vēl nav precizēts. Zināsim vairāk, ziņosim! Iniciators ir Bilžu birojs,” informē Līvi.

Račs uzsver, ka viņam ir saprotamas Līvu dusmas par šo situāciju.

“Tas nav viņu projekts. Es vispār neesmu par to, ka šādā veidā tiek piešķirta nauda tādam vai citādam projektam,” akcentē Račs, paužot cerību, ka tauta ātri sapratīs, ka viss bijis liels pārpratums, kurā paši Līvi nemaz nav iesaistīti, un mūziķu labais vārds netiks sabojāts.

Skaties.lv sazinājās arī ar Auziņu, taču Bilžu pārstāve veikli ”izgāja no situācijas”, izliekoties, ka pārtrūkst sakari brīdī, kad Skaties.lv vēlējās noskaidrot viņas motivāciju, pieprasot šo naudu. Tālākos Skaties.lv mēģinājumus sazināties Auziņa ignorēja.

Ekskluzīvu Līvu komentāru par notikušo lasi šeit.

TOP komentāri

 • ak
  +3 +3 0

  ak

  TAD KAD SLIMNIEKIEM VAJAG NAUDU TAD NEKĀ ,A KA KAUT KADAM ALBUMAM ,PAPIRA ,TAD ATROD ,,,INTERESANTI ,KAS DEPUTATUS TAA SADARBINAJA UZ SO IEDOŠANU TĀĀĀDU MILZIIGU SUMMMU ..KAS AUTORS IDEJAI ???
 • ES
  0 0 0

  ES

  Kur ir skandāls? Vai tas, ka Vara sev regulāri palielina algas, bet tautai tikpat regulāri tiek palielināti nodokļi? Ak jā, tā jau ir ikdiena, pie kā esam jau pieraduši. "Runas vīriem tas spēks!"(brāļi Kaudzītes). Kultūra nav vajadzīga. Ir Youtube.
 • Līvi tagad tēlo upurus
  0 0 0

  Līvi tagad tēlo upurus

  Grupa tagad visādi mēģina attaisnoties un nevēlas atzīt to, ka tomēr tika prasīts finansējums ja ne CD, tad fotoalbuma izveidošanai

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl