Šis ir jādzird! Latviešu dziedātāja pārpasaulīgā dziedājumā aicina kosmosā

3 komentāri
Šis ir jādzird! Latviešu dziedātāja pārpasaulīgā dziedājumā aicina kosmosā
Publicitātes foto

Jaunā mūziķe Sniedze Prauliņa klausītāju uzmanībai nodod dziesmu ”All the Stars” no gaidāmā albuma ”Inkrustācija”, kas tiks prezentēts nākammēnes.

”Šī inkrustācija attēlo izplatījumu. Kāda būs sajūta, pirmo reizi traucoties cauri kosmosam. Dažas pārdomas par to, cik te ir dievu, un cik no šiem dieviem nemaz nav dievi. Kādas savādas vietas pastāvēs, kādi savādi gadījumi vēl notiks. Ko es jūtu pret nevaldāmu, nepieradinātu elektrību un to, ka kosmosā nedrīkst doties bez dvieļa un, manuprāt, arī bez izolācijas lentām. To varēs dzirdēt dziesmās un izlasīt stāstu grāmatiņā, kas būs pievienota albumam,” stāsta mūziķe.

“Inkrustācija ir dekoratīva tehnika. Man tas ir kaut kas kvēpaini tumšs, viegls un piesātinātiem toņiem, materiāls, kas ir iestrādāts otrā materiālā un ar to tiek savienots.

Foto

Mūzikā ir līdzīgs process – materiālā tiek iestrādāti efekti, tembri, akcenti. To nevajadzētu jaukt ar lego vai mozaīku. Inkrustācijas tehnika man liekas vispiemērotākā ar savu telpiskumu, kas parādās, piemēram, caurspīdīgos vai zvīguļojošos perlamutra gabaliņos, vai tajā, kā solo izdaiļo mūzikas audumu.

Un tā nu ir mana sajūta – es nevis radu vidi, bet iestrādāju tajā dažādus ornamentus, dziesmas, tekstus,” piesakot jauno albumu, akcentē Sniedze Prauliņa.

Audio

https://soundcloud.com/sniedze/all-the-stars/

Albums ”Inkrustācija” nāks klajā februārī biedrības ”HI” paspārnē. Prezentācijā un turpmāk gaidāmi neparasti notikumi.

Līdzās solodarbībai Sniedze Prauliņa dzied arī vokālajā ansamblī “Anima Solla” un koros “Ave Sol” un “Mūza”.

Sniedze ikvienam novēl veiksmīgu zvaigžņu stāvokli visu cauru gadu, mīlestību līdz saulei, rūpēties par savu planētu un čaulu.
3 komentāri