Simply Red uzstāšanos Rīgā iesildīs Jānis Stībelis

Komentāri

Soulmūzikas leģendu Simply Red koncertā, kas jau 23. oktobrī norisināsies Arēnā Rīga, kā īpašais viesis uzstāsies Jānis Stībelis ar savu grupu. Simply Red koncerttūre iezīmēs grupas atgriešanos uz lielo arēnu skatuvēm kopš šova Londonā pirms pieciem gadiem. ”Man patīk jubilejas, un šī ir liela!” saka Miks Haknels (Mick Hucknall). ”Ir īstais laiks atgriezties!”

Jānis Stībelis, stāstot par gaidāmo uzstāšanos pirms Simply Red, akcentē: ”Koncerta programmā mana un pavadošās grupas ideja ir uzsvērt soulmūzikas skanējumu, velkot paralēles ar Simply Red milzīgo ietekmi šajā mūzikas žanrā. Tiks spēlētas arī dziesmas no šogad izdotā albuma 2 pasaules. Ņemot vērā manu iepriekšējo sadarbību ar Simply Red un producentu Endiju Raitu (Andy Wright), tā būs kā jauka atkalredzēšanās ar cilvēkiem, kuri atstājuši lielu ietekmi manā daiļradē, un pozitīvu emociju vilnis Rīgas publikai!”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā jau ziņots, svinot 30 gadu jubileju, ar karjeras labākajām dziesmām oktobrī Rīgā uzstāsies Simply Red. Simply Red ir atpakaļ modē un nemainīgi tiek uzskatīta par vienu no labākajām grupām Apvienotajā Karalistē. Vērienīgā koncertturneja iekļaus šovus lielākajās Eiropas pilsētās, ieskaitot 16 koncertus Lielbritānijā, un kulmināciju piedzīvos Londonā ar trīs noslēguma šoviem O2 arēnā.

Ar vairāk nekā 60 miljoniem pārdotu ierakstu Simply Red var lepoties ar vienu no iespaidīgākajiem hitu sarakstiem, ieskaitot Holding Back The Yea’s, If You Don’t Know Me By Now, Something Got Me Started, Stars, Fairground, The Air That I Breathe, For Your Babies un Sunrise. Simply Red dvēseliskā mūzika ir lutinājusi veselu paaudzi ar izciliem skaņdarbiem un Mika Haknela unikālo talantu.

Gatavojoties šai nozīmīgajai koncertturnejai, dziedātājs ar vienu no spēcīgākajām balsīm soulmūzikas vēsturē, Miks Haknels atzīst: ”Grupas nosaukumā apzināti ir ietverts vārds ”vienkārši” – tas raksturo to, ko mūzikā vēlos panākt. Manā prātā joprojām dzimst jaunas melodijas, dziesmu vārdi un būs arī jauns albums, kad pienāks īstais laiks. Taču šobrīd būt Simply Red līderim un uzstāties kopā ar grupu ir tas, ko vēlos darīt vairāk par visu pasaulē. Mūsu fani zina, kas mēs esam. Viņi vienmēr bijuši mums lojāli. Un tagad es vēlos kāpt uz skatuves un sniegt klausītājiem tieši to, ko viņi no mums gaida – patiesu mūziku.”

Pēdējās biļetes uz koncertu vēl ir nopērkamas Biļešu servisa kasēs un bilesuserviss.lv. Koncertā būs tikai sēdvietas, to cena – no 39 eiro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl