Seņkovs Valmieras teātrī iestudē Nāves deju

0 Komentāru
Seņkovs Valmieras teātrī iestudē Nāves deju
Publicitātes foto

Teātra balvas Spēlmaņu nakts laureāts režisors Elmārs Seņkovs Valmieras teātrī iestudē Augusta Strindberga lugu Nāves deja. Kaislību drāmas 2 cēlienos pirmizrāde paredzēta 23. janvārī, informē teātra pārstāve Lija Ozoliņa. Savukārt trīs dienas vēlāk notiks Krodera balvas pasniegšana.

Sākotnēji luga var šķist sadzīvisks stāsts par kādu ne pārāk laimīgu laulību. Taču pamazām tas pāraug vēstījumā par jūtu entropiju, ja cilvēki ir ieslodzīti slēgtā telpā.

Alise, kuru atveidos Ieva Puķe, ir nerealizējusies aktrise, savukārt Edgars, kura lomā iejutīsies Aigars Apinis, – līdz majoram tā arī neuzdienējies kapteinis. Neviens negrib atzīt, ka dzīves aicinājums ir nepiepildīts, un aiz garlaicības uzsāk spēlītes viens ar otra jūtām un seksualitāti un ierauj šajā spēlītē arī Kurtu, kuru spēlē Ivo Martinsons. Tomēr viņam izdodas izrauties no elles, ko laulātie ir paši sev radījuši un kurā turpina dzīvot.

Radošajā komandā arī scenogrāfs Andris Freibergs, kostīmu māksliniece un scenogrāfa asistente Evija Pintāne, komponists Edgars Mākens.

26. janvārī gaidāma režisora Oļģerta Krodera piemiņai rīkotā Krodera pirmdiena, kas pirmoreiz notika pērn un kurā Krodera balvu saņēma aktrise Indra Briķe. Šo atraktīvo teātra svētku mērķis ir izcelt pagājušās sezonas izaicinošāko un izcilāko teātra notikumu vai personību Latvijā.

Krodera pirmdienas vadītāji arī šogad būs aktieri Artūrs Skrastiņš un Vilis Daudziņš.

Pirmdien, 1. decembrī, sāksies biļešu pārdošana uz Valmieras teātra izrādēm janvārī. Arī turpmāk, lai nodrošinātu iespēju skatītājiem savlaicīgi plānot teātra apmeklējumu, Valmieras teātra izrāžu repertuārs tiks publicēts katra mēneša pirmajā datumā. Līdz ar to arī biļetes uz izrādēm varēs iegādāties vismaz mēnesi iepriekš Biļešu paradīzes kasēs un bilesuparadize.lv. Tāpat kā līdz šim, biļetes uz izrādēm būs iespējams arī rezervēt Valmieras teātra kasē.

Papildu informācija: vdt.lv

0 Komentāru