Komentāri

Dziesma Vēstule Ziemassvētku vecītim vēsta par dažādu paaudžu vēlmēm Ziemassvētku laikā. Kāds lūdz par skrituļslidām zem eglītes, kāds par veselību, kāds par to, lai vienmēr būtu maizīte mājās, kāds par mieru pasaulē. Lūdz jauni, lūdz veci – katrs to, ko vēlās visvairāk.

Videoklipa sižetā mākslinieciski tiek atainots, kā maza meitene jau no bērnības raksta vēstuli Ziemassvētku vecītim, cerot, ka viņas vēlmes piepildīsies. Vēstuli viņa pabeidz rakstīt, kad jau kļuvusi par pieaugušu, jaunu dāmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ar šo skaņdarbu mēs kaut nedaudz vēlamies dot Ziemassvētku sajūtu un aicinām cilvēkus ticēt brīnumiem, dāvāt sirsnīgus un mīļus brīžus saviem tuvākajiem un ar gaišām domām sagaidīt Jauno gadu!” tā par savu jaunāko veikumu stāsta dziesmas teksta autore, kādreizējā realitātes šova TV Zvaigzne dalībniece Santa Getmančuka jeb Santa Vintage.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl