Sanctimony jauno albumu prezentēs ar skaļu koncertu

Komentāri

Smagās mūzikas grupa Sanctimony aicina uz piektā studijas albuma Unholy Five prezentācijas lielkoncertu 8. aprīlī klubā Melnā piektdiena. Albuma pirmo singlu noklausies jau tagad!

Mūziķi albumu Unholy Five raksturo kā rokmūzikas un death metal salikumu skaļā un agresīvā izpildījumā. Ilgi gaidītā albuma tapšana aizsākās jau 2008. gada nogalē, noslēdzoties albuma Hell in Stereo koncertu sērijai Baltijas valstīs un Somijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Albuma nosaukums simbolizē Sanctimony dalībnieku stabilo piecvienību – lai gan ilgajā un grūtajā albuma tapšanas posmā grupa piedzīvoja sastāva maiņu, iekšējas nesaskaņas un pat radošu izsīkumu, šim skaitlim ir lemts palikt nemainīgam. Zīmīgi, ka Unholy Five ir grupas piektais studijas albums.

Albums ierakstīts Sound Division studijā Rīgā. Rakstīja un miksēja skaņu inženieris Sergejs Laļetins, kurš sadarbojas ar Sanctimony vairāk nekā 10 gadus, pārzina grupas īpašo skanējumu un ar grupas dalībniekiem saprotas no pusvārda. Kopā ar grupu strādājis arī, ierakstot iepriekšējos albumus Hell in Stereo (2007) un Perfection EP (2011).

Albumā Unholy Five iekļautas 10 dziesmas, to vidū arī dziesmas Sounds (Devil and Men, 2005) akustiskā versija.

Video: albuma Unholy Five pirmais albuma singls Free Fall

Albums tiks izdots Thunderforge Records pasparnē. Prezentācijas lielkoncerts notiks 8. aprīlī klubā Melnā piektdiena, Brīvības gatvē 193c, Rīgā. Pirms Sanctimony publiku iesildīs grupas Bloody Heels un The Factor. Ieeja pasākumā no plkst. 19:00. Biļetes uz prezentācijas koncertu varēs iegādāties iepriekšpārdošanā ticketshop.lv. Biļetes maksās, sākot no 5 eiro. Pasākumam tuvojoties, biļetes kļūs dārgākas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl