Komentāri

Avantūrista grēksūdze – jauna un jau skandaloza izrāde Latvijas Nacionālajā teātrī, kura atšķirībā no citiem iestudējumiem ir erotikas un kailuma pilna. “Erotika jau var izpausties arī tikai caur skatieniem, juteklību, ne tikai atkailināšanās, bet viss, kas rosina domāšanu,” raidījumam Bez Tabu komentē seriāla Viņas melo labāk zvaigzne un Nacionālā teātra aktrise Evija Skulte. “Pavisam noteikti tas ir kontakts, un es pat nezinu, vai starp diviem cilvēkiem – kaut kāda elektrība, kaut kāds īssavienojums, un, protams, ka tas ir ar seksuālo piesitienu,” stāsta cits šīs izrādes aktieris Uldis Siliņš.

Šajā izrādē erotika tiek apspēlēta ne tikai uz skatuves, bet arī sieviešu tērpos, proti, sievišķīgā veļā. “Mēs bijām ne tikai “vešiņās”, bet bija arī ļoti daudz kailuma. Man šķiet, viss bija tika ļoti labi sabalansēts, jo tēma izrādei ir par mīlestību un par tādām lietām, no kā mēs nevaram izbēgt – ir tie atkailinātie ķermeņi, un ir jāparāda tā mīlēšanās. Un man šķiet, ka visi tie akti, kurus mēs esam “sataisījuši”, ir ļoti skaisti un estētiski,” tā Skulte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Izrādes aprakstā teikts, ka tā žanrs ir erotiska drāma. Šāda veida izrādēs Nacionālā teātra aktierim nācies spēlēt visretāk. Plašāk skaties raidījuma Bez Tabu sižetā.

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl