Roxette atgriežas ar jaunu superbalādi

Komentāri
Roxette atgriežas ar jaunu superbalādi
Publicitātes foto

It Just Happens ir pirmā dziesma no leģendārā Zviedru dueta Roxette desmitā studijas ieraksta Good Karma. Albumu plānots izdot 3. jūnijā, informē Warner Music pārstāve Latvijā Inese Saulāja.

Pirms divdesmit septiņiem gadiem, 1989. gada 8. aprīlī, Roxette dziesma The Look ieņēma ASV topus, apgriežot pasauli kājām gaisā – topa virsotni ieņem Zviedru duets, kam nu sekoja miljoniem fanu visa pasaulē.

Pēc singla The Look panākumiem trīs citas dziesmas ieņēma ASV top 1 pozīciju: Listen To Your Heart, It Must Have Been Love un Joyride, bet TOP 10 pozīcijas visā pasaulē, tādas dziesmas kā Dressed For Success, Dangerous, How Do You Do!, Fading Like A Flower, Sleeping In My Car. Panākumi Roxette dziesmām ir arī Baltijas valstīs, tai skaitā Latvijā.

Zviedru duets Roxette, kurā apvienojušies Marija Fredriksone (Marie Fredriksson) un Pērs Gesle (Per Gessle), radās 1980. gadu otrajā pusē un ir vieni no slavenākajiem skandināvu mūziķiem visā pasaulē. Viņu ierocis ir popmūzika, bet mērķis – iekarot pasauli. Liekas, ka ar 33 pasaules mūzika topu virsotņu dziesmām un vairāk nekā 75 miljoni kopijās pārdotiem ierakstiem, tas viņiem ir izdevies, vienīgi – nekas nav beidzies, Roxette atgriežas ar jaunu dziesmu It Just Happens – majestātisku un lipīgu balādi, kas iepazīstina ar grupas desmito albumu Good Karma.

Dziesmu It Just Happens klausies šeit!

Publicitātes foto

Publicitātes foto

”Jaunajā ierakstā mēs gribējām apvienot klasisko Roxette skanējumu ar laikam atbilstošu, modernu, kā arī nedaudz neprognozējamu aranžiju, radot vienlaicīgi iespēju atpazīt mūsu tipisko skanējumu un reizē atrastu ko jaunu,” par dziesmu stāsta Pērs Gesle. ”It Just Happens bija viena no pirmajām dziesmām, ko ierakstījām jaunajam albumam, un drīz likās, ka tai jābūt arī dziesmai, kas atklāj albumu.”

Roxette jaunais albums Good Karma gaidāms 3. jūnijā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl