Komentāri

Pašmāju grupa Rīgas Modes, sākoties vasaras festivālu sezonai, izdod savu jaunu dziesmu Es Nesaprotu, kurai tapis arī modes video tradīcijās ieturēts videoklips.

Dziesma Es Nesaprotu ierakstīta Aleksandra Volka studijā Rīgā. Šobrīd Rīgas Modes turpina darbu pie sava debijas albuma, kas tiek veidots sadarbībā ar pašmāju skaņu inženieri Gati Zaķi. Viņš ir arī ieraksta producents.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunā singla lejupielāde būs pieejama mūzikas servisā iTunes, tāpat tas būs klausāms arī grupas Spotify, Soundcloud, Youtube, Deezer un Bandcamp lapās.

Es Nesaprotu klips ieturēts modes video tradīcijās. Tajā piedalās talantīgā pašmāju modele Nikola Osipova, kura ikdienā defilē dažādu pasaulē atzītu modes zīmolu skatēs.

Grupa Rīgas Modes vēlas pateikt īpašu paldies visiem draugiem, kuri piedalījās video tapšanā un aizkulisēs. Singla vāka foto tapis sadarbībā Spot Studios un salonu Strogonovs.

Tuvākie koncerti

Šovasar Rīgas Modes plāno aktīvu koncertdzīvi. Tuvākās uzstāšanās gaidāmas 23. un 27. jūnijā, kad grupa uzstāsies attiecīgi pie Bauskas notiekošajā MidSummer Fest un vasaras atpūtas vietā Siltumnīca, kas atrodas netālu no Valmieras.

Rīgas Modes sniegs uzstāšanās arī festivālos Positivus un Laba Daba, savukārt 22. augustā mūziķi kā īpašie viesi piedalīsies grupas Pērkons koncertā Ogres estrādē. Šis pasākums notiks tieši 30 gadus pēc daudz apspriestā koncerta 1985. gadā, kas iedvesmoja režisora Jura Podnieka dokumentālo filmu Vai viegli būt jaunam. Zīmīgi, ka toreiz Ogres estrādē klāt bija arī vairāku Rīgas Modes dalībnieku topošie vecāki un tagad, pēc daudziem gadiem, jau viņu bērni kāps uz tās pašas skatuves ar Pērkonu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl