Rīgas Modes izdod pirmo singlu no gaidāmā albuma

Komentāri

Pašmāju kolektīvs Rīgas Modes laiž klajā video dziesmai Boifrendi un izziņo sava pirmā pilnmetrāžas albuma izdošanu, kā arī koncerttūri, informē mūziķu pārstāvis Jānis Vitkovskis.

Albuma nosaukums ir Fantastiski. Tas ierakstīts kopā ar skaņu inženieri Gati Zaķi koncertzālē Palladium un Tru Music Studio. Skaņas pēcapstrāde ir veikta RFI Mastering studijā Sietlā, ASV.

Ierakstā apkopotas 11 dziesmas par pusaudžu problēmām un cīņu ar kaitīgajiem ieradumiem, stāsta grupas dalībnieki. Kā īpašais viesis vienā no kompozīcijām piedalās arī pašmāju hiphopa izpildītājs ansis. Albums digitāli būs pieejams, sākot no 11. aprīļa, taču vēlāk plānota arī tā izdošana vinila plates formātā.

Līdz ar šo Rīgas Modes izziņo arī pavasara koncertsēriju vairākās Latvijas pilsētās – 29. aprīlī Ogrē klubā Hauze, 30. aprīlī Daugavpilī Artilērijas Pagrabos, 13. maijā Liepājā klubā Fontaine Place un 14. maijā Cēsīs Fonoklubā. Fantastiski tūres grand finale jeb noslēguma koncerts paredzēts 19. maijā Rīgā klubā One One. Uz šo koncertu drīzumā jau būs pieejamas biļetes iepriekšpārdošanā.

Patlaban mūziķi gatavojas braucienam uz Tallinn Music Week konferenci, kur 1. aprīlī paredzēta uzstāšanās Von Krahl teātrī. Tāpat zināms, ka šovasar Rīgas Modes kāps uz skatuves lielākajos pašmāju festivālos – Positivus un Summer Sound.

Jaunais singls būs pieejams lejupielādei interneta mūzikas veikalā iTunes, kā arī straumēšanai Spotify, Soundcloud un citās platformās.

Video

Lasi vēl