Rīgā uzstāsies britu uzlecošās zvaigznes Blossoms

0 Komentāru
Rīgā uzstāsies britu uzlecošās zvaigznes Blossoms

Nākamā gada 22. februārī koncertzālē Palladium uzstāsies britu uzlecošās zvaigznes – indīroka un psihodēliskā popa grupa Blossoms, informē koncertaģentūras L Tips Agency pārstāve Līva Toniņa.

Grupa no Mančestras apkārtnes perspektīvo talantu topā BBC Music Sound of 2016 ieguvusi 4. vietu, un viņu debijas albums Blossoms divas nedēļas atradās britu topa pašā virsotnē. Pirmie rezultāti uzskatāmi liecina, ka mūzikas industrijas profesionāļi nav kļūdījušies savās prognozēs, un, turpinot strādāt tikpat uzcītīgi kā līdz šim, grupu sagaida visnotaļ spoža nākotne.

Blossoms tika izveidota 2013. gadā, apvienojoties pieciem puišiem no Mančestras apkārtnes pilsētiņas Stokportas. Pirms tam katrs no viņiem jau darbojās kādā muzikālā projektā. Grupas mūzikas stils tiek raksturots kā indīroka un psihodēliskā popa sajaukums ar tik daudzpusīgām ietekmēm kā The Beatles, Arctic Monkies, Oasis un pat ABBA.

Kādā intervijā puiši skaidro: ”Popmūzikas popularitātei ir pamatots iemesls. Mēs nejūtamies nedz apkaunoti, nedz arī kā vairāmies no fakta, ka vēlamies būt tik ”lipīgi”, cik vien spējam. Mūsu mērķis ir panākt, lai cilvēki apskautu viens otru un dziedātu līdzi, un vienlaikus varētu arī dejot”.

Video


2014. gadā iznāca Blossoms debijas EP Bloom ar singlu You Pulled a Gun on Me, un tā paša gada vasarā puiši devās savā pirmajā Lielbritānijas koncerttūrē. Jau plašāku atpazīstamību viņiem izdodas iegūt nākamā gada pavasarī, ”iesildot” The Charlatans un The Courteeners. Drīz viņi saņēma BBC uzaicinājumu uzstāties lielākās amerikāņu mūzikas konferences SXSW oficiālajā jauno grupu skatē. Vasarā grupa uzstājās virknē pazīstamu festivālu: The Great escape, Y Not, Rīdingas un Līdsas festivālos u.c.

2015. gadā iznāca divi Blossoms EP – Blown Rose un Charlemagne. Tiem šī gada februārī pievienojās A Most a Kiss.

2015. gada rudenī mūziķi paziņoja par darba uzsākšanu pie pilna garuma debijas albuma ierakstīšanas. Tas nāca klajā šī gada augustā, uzreiz pirmajā nedēļā uztraucoties Lielbritānijas topa 1. vietā.

Likumsakarīga ir vērienīga rudens-ziemas koncerttūre, kas aptver gan dzimto Lielbritāniju un Īriju, gan virkni Rietumu, Austrumu un Ziemeļeiropas valstu, kā arī Krieviju un Japānu.

Biļešu iepriekšpārdošana uz Blossoms koncertu Rīgā 22. februārī sākas šodien, 3. novembrī, Biļešu servisa kasēs un internetā, to cena, sākot no 19 eiro.

Video

0 Komentāru