Rīgā koncertēs apvienība Blaak Heat no ASV

Pievienot komentāru
Rīgā koncertēs apvienība Blaak Heat no ASV
Foto: Andrew Baxter

Otrdien, 12. jūlijā, ar koncertu klubā Nabaklab pirmoreiz Latvijā viesosies rokmūzikas trio Blaak Heat no Losandželosas, informē ULVE Agency.

Blaak Heat ir amerikāņu ģitārista un vokālista Tomasa Beljēra (Thomas Bellier), kurš zināms arī kā grupas Spindrift kādreizējais dalībnieks, 2008. gadā Parīzē aizsākta ģitārmūzikas apvienība, kas savā daiļradē šķērso stounerroka, psihedēliskā un progresīvā roka žanru robežas. Bez pieminētā Beljēra kolektīvā muzicē arī basģitārists Henrijs Evanss (Henry Evans) un bundzinieks Maiks Amsters (Mike Amster).

Pastāvēšanas laikā Blaak Heat plaši koncertējuši ASV un aizvadījuši virkni koncertu Eiropas valstīs. Koncertuzstāšanās reizēs trijotnei uz skatuves mēdz pievienoties vēl vairāki mūziķi. Vietējam klausītājam, iespējams, mazāk svarīgi, viena no šādām radošām sadarbībām izveidojusies ar Nobela prēmijas literatūrā nominantu, amerikāņu dzejnieku Ronu Vaithedu (Ron Whitehead), kura vārds minēts arī grupu Sonic Youth, Sigur Rós un My Morning Jacket sakarā.

Video

Apvienība Ņujorkas izdevniecības Tee Pee Records paspārnē laidusi klajā savu jaunāko studijas albumu Shifting Mirrors, pie kura ieraksta strādājis prestižās Grammy balvas ieguvējs producents Mets Haids (Matt Hyde), kurš sadarbojies ar Slayer, Monster Magnet, Deftones.

Koncertu 12. jūlijā Rīgas klubā Nabaklab, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, ievadīs Latvijas rokgrupas The Creek un Nydes. Biļetes būs pieejamas koncerta dienā pie ieejas, to cena 5 eiro.

Koncertu rīko neatkarīgā kultūras platforma ULVE Agency.