Red Hot Chili Peppers sniegs iespaidīgu koncertu Daugavas krastā

0 Komentāru
Red Hot Chili Peppers sniegs iespaidīgu koncertu Daugavas krastā
Publicitātes foto

Nākamgad 27. jūlijā Lucavsalā norisināsies viens no grandiozākajiem un ilgāk gaidītajiem brīvdabas rokkoncertiem. Ar iespaidīgu priekšnesumu Daugavas krastā uzstāsies viena no komerciāli veiksmīgākajām rokgrupām mūzikas vēsturē – Red Hot Chili Peppers, informē koncertaģentūra FBI.

Pēc vairāku gadu pauzes Rīgā beidzot norisināsies grandiozs brīvdabas rokkoncerts. Amerikāņu rokgrupa Red Hot Chili Peppers ieradīsies Latvijā savas pasaules koncertturnejas ietvaros, kas seko augsti novērtētā The Getaway albuma iznākšanai šovasar.

Iezīmējot vēl nebijušu notikumu Latvijas koncertvēsturē, plānots, ka iespaidīgais notikums pulcēs aptuveni 30 000 skatītāju no visas Baltijas, norāda koncerta rīkotāji.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Sešu Grammy balvu ieguvēju 11 studijas albums ir ierindojies mūzikas aptauju un topu pirmajās vietās visā pasaulē. Rokenrola slavas zāles dalībnieku jaunais ieraksts iekaroja respektablā Billboard albumu topa 1. vietu. The Getaway kļuvis par grupas septīto albumu, kurš ir ierindojies Top 10. Jau pirmajā nedēļā pēc tā iznākšanas plate ierindojās topa pirmajā vietā Austrālijā, Beļģijā, Īrijā, Nīderlandē un Jaunzēlandē.

The Getaway producējis Danger Mouse, bet miksējis – Naidžels Godričs (Nigel Godrich). Daudzi mūzikas apskatnieki to nodēvējuši par pēdējā laika labāko grupas albumu. Respektablais izdevums Rolling Stone uzsver: ”Šīs ir vienas no pēdējo gadu labākajām dziesmām – no mūsdienu roka krāšņākās izlases plaukta.”

Foto

Viena no veiksmīgākajām grupām rokmūzikas vesture, kurā apvienojušies dziedātājs Entonijs Kīdiss (Anthony Kiedis), basģitārists Flī (Flea), bundzinieks Čads Smits (Chad Smith) un ģitārists Džošs Klinghofers (Josh Klinghoffer), pārdevusi vairāk nekā 80 miljonus albumu eksemplāru un pieci no grupas albumiem ieguvuši multiplatīna statusu. Grupa nominēta 16 Grammy balvām, un no tām saņēmusi sešas, tostarp kategorijā Labākais romūzikas izpildījums – par singlu Dani California, Labākā rokdziesma – par singlu Scar Tissue un Labākais hārdroka vokāls – par singlu Give It Away. 2012. gadā grupa tika uzņemta Rokenrola slavas zālē.

Video

Biļetes uz Red Hot Chili Peppers vienīgo koncertu Baltijas valstīs būs nopērkamas no ceturtdienas, 17. novembra, plkst. 10.00 Biļešu servisa kasēs un internetā. Tikai līdz 27. novembrim biļetes maksās 59 eiro, pēc tam to cena pieaugs līdz 69 eiro.

Biļetes cena fanu zonā – 99 eiro. Būs pieejamas arī VIP biļetes, kuras nodrošinās sēdvietu tribīnē zem jumta, atsevišķu ieeju pasākuma norises vietā, atsevišķu bāru un WC, ieeju fanu zonā, automašīnas stāvvietu. VIP biļetes cena – 199 eiro.

Jau šotrešdien, 16. novembrī, plkst. 10.00 Biļešu servisa kasēs un internetā tiks uzsākta biļešu iepriekšpārdošana FBI koncertu kluba biedriem, dodot iespēju kārotās biļetes iegādāties pirmajiem. Reģistrācija – fbi.lv.
0 Komentāru