Komentāri
Pyro Trees un Slippery Slope uzstāsies Kalnciema kvartālā
Publicitātes foto

Šodien, 18. jūnijā, uz Kalnciema kvartāla brīvdabas skatuves kāps indie roka grupa Pyro Trees ar skaņdarbiem no debijas albuma Pyro Trees EP un alternatīvā roka trio Slippery Slope no Igaunijas, informē Kalnciema kvartāla pārstāve Ilze Muceniece.

Pyro Trees ir 2011. gada nogalē dibināta indie grupa no Rīgas, kurā šobrīd spēlē četri dalībnieki: Pēteris Ozols, Didzis Upens, Matīss Kļaviņš, Rūdolfs Ozols. Grupa uzstājusies visos lielākajos Latvijas mūzikas festivālos un 2013. gada sākumā devās tūrē pa Latviju kopā ar Lietuvas grupu Deeper Upper. Vairākas Pyro Trees dziesmas dzirdamas Latvijas radiostacijās un singls Talking Dreams iekļuvis Igaunijas Radio2 mūzikas rotācijā.

2014. gada aprīlī starptautiskās Ierakstu veikalu dienas (Record Store Day) ietvaros Pyro Trees izdeva singlu Wasted Time, bet savu debijas minialbumu Pyro Trees laida klajā šopavasar. Minialbuma Pyro Trees EP dziesmu aizmetņi lielākoties radušies grupas radošajā nometnē Mazirbē, taču kopš tā laika dziesmas ir papildinātas grupas studijā Rīgā. Lai arī grupas Pyro Trees skanējums tiek definēts kā indie roks, albumā jūtamas arī blūza, altroka, folka, synth pop un disko nianses.

Vakara pirmajā daļā ar enerģijas pilnu šovu uzstāsies vitālais trio Slippery Slope no Tallinas. Grupas mūzika sevī apvieno Muse spēku, Dredg emocijas un Mutemath grūvu.

Grupu 2009. gadā izveidoja trīs bērnības draugi – Egert Milder (vokāls, ģitāra), Madis Lett (basģitāra, vokāls) un Henri Kuusk (bungas), kuri savu atspēriena punktu ieguva, pateicoties uzvarai Igaunijas lielākajā grupu konkursā 2012. gadā.

Kopš tā laika grupa laidusi klajā četrus singlus un divus mūzikas video, kā arī koncertējusi gan Baltijā, gan Somijā. Slippery Slope izdeva savu debijas albumu Do You Feel the Same 2014. gada oktobrī, par kuru Koit Raudsepp, viens no Igaunijas nozīmīgākajiem mūzikas kritiķiem, teicis sekojošo: ’’’Do You Feel The Same’ ir visgaidītākais šā gada debijas albums Igaunijā”.

Pasākuma laikā darbosies dažādas brīvdabas kafejnīcas. Pasākuma norises laiks no 19.00-23.00. Ieeja – bez maksas.

Lasi vēl