Prāta vētras koncerttūre apdrošināta par 1 miljonu eiro

Komentāri
Prāta vētras koncerttūre apdrošināta par 1 miljonu eiro
Foto: LETA

Grupas Prāta vētra koncerttūre 7 soļi svaiga gaisa apdrošināta 1 miljona eiro vērtībā. Polise visiem tūres koncertiem iekļauj visplašāko risku klāstu, sedzot arī tādus gadījumus kā koncerta pārtraukšana sliktu laika apstākļu vai kādu citu iemeslu dēļ un ar to saistītos izdevumus.

Šāds segums Latvijā iespējams kopš pagājušā gada, kad ERGO ieviesa pavisam jaunas apdrošināšanas iespējas pasākumu, koncertu, konferenču, izstāžu un citu nozīmīgu notikumu organizatoriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Vērienīgas koncertprogrammas sagatavošana un realizēšana ir milzīgas investīcijas un atbildība gan pret skatītājiem, gan visiem tūres tapšanā iesaistītajiem partneriem. Tāpēc izmantot īpaši izstrādātus pasākumu apdrošināšanas risinājumus, kas ļauj pasargāt to norisi gadījumā, ja notiek neparedzētais, ir vispārpieņemta pasaules prakse koncerttūru organizēšanā. Līdz šim koncertus apdrošinājām ārvalstīs. Taču tagad varam to darīt tepat, Latvijā, un tas ir ļoti ērti. Prāta Vētrai ir bijusi pieredze, kad vētras dēļ nācies atcelt koncertu, un mēs zinām, kādas neērtības tas sagādā ne tikai pašiem organizatoriem, bet, galvenokārt, mūsu faniem. Tagad par visu parūpēsies ERGO, jo mūsu kā organizatoru atbildība ir apdrošināta visplašākajā mērā,” stāsta SIA Prāta Vētras skaņu ierakstu kompānija valdes locekle Aija Auškāpa.

Šādi apdrošināti visi četri Prāta vētras tūres koncerti Latvijā, un, pateicoties pasākumu nepārtrauktības polisei, gadījumā, ja kādu iemeslu dēļ koncertus nāktos atcelt vai pārcelt, cilvēki saņemtu atpakaļ biļetēs iztērēto naudu vai kompensāciju par izdevumu starpību, kas radusies, apmeklējot pasākumu citviet.

”Prāta vētras koncerti ir grandiozi, un mums tā ir neatsverama pieredze sadarboties ar Latvijā iemīļotiem mūziķiem. Pasākumu nepārtrauktības polise ietver plašu visu risku apdrošināšanu, kas atlīdzina zaudējumus, ja pasākums kādu iemeslu dēļ nav noticis vai ir pārcelts uz citu laiku vai vietu. Apdrošināmie riski var būt, piemēram, nepiemēroti laika apstākļi, kā vētra vai lietusgāze, mākslinieku vai dalībnieku neierašanās no viņiem neatkarīgu iemeslu dēļ, norises vietas pēkšņa nepieejamība un citi. Taču es esmu pārliecināta un ticu, ka priekšnesumus, ko sola grupa Prāta vētra dažādās Latvijas pilsētās, nekas neiztraucēs, un mums visiem būs iespēja atkal baudīt krāšņus koncertus kopā ar iemīļotajiem māksliniekiem,” norāda Ingrīda Ķirse, ERGO valdes locekle Baltijas valstīs.

Lasi vēl