Prāta Vētrai šis pavasaris būs īpaši rosīgs

Komentāri

Šis pavasaris grupai Prāta Vētra būs rosīgs – tuvākais koncerts gaidāms 2. aprīlī Viļņā. Taču aprīlī gaidāmi vairāki koncerti Lielbritānijā.

Tuvojas mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons ceremonija – 15. martā Zelta Mikrofona statuetes tiks pasniegtas labākajiem mūzikas ierakstiem, dziesmām un klipiem 20 kategorijās.  Vairākām nominācijām izvirzītas grupa Prāta Vētra, The Sound Poets, arī dziedātāji Dons, Aminata un Ozols. Šajā rītā 900 sekundēs viesojās Prāta Vētra.

“Jādomā, ka viss ir samērīgi un adekvāti,” jautāti, cik tālu izaugusi ir Latvijas mūzikas industrija, atbild Renārs Kaupers. “Mēs esam neliela valsts, viss savā ziņā ir ierobežots. Mēs esam tauta, ka dzied, bet tai pat laikā ir noteikts skaits, cik var būt muzikantu, cik var būt grupu, cik var būt veiksmīgu grupu, cik var būt veiksmīgu pasākumu, cik cilvēki ir maksātspējīgi apmeklēt pasākumus, cik muzikanti no tā var vienkārši dzīvot.”

Foto: Prāta Vētra koncertos ārzemēs

Šis gads Prāta Vētrai solās būt visai nemierīgs – ir paredzēts liels koncerts Liepājā. “Tā ir tūres turpinājuma daļa, ko mēs pagājušogad aizsākām ar 7 soļiem svaiga gaisa. Es domāju, ka būs pārsteigumi,” saka Jānis Jubalts. Taču lielus notikumus grupa plāno jau aprīlī, kad dosies uz Lielbritāniju, kur sniegs četrus koncertus, daži koncertu paredzēti arī Krievijā.

Nav noslēpums, ka Kaupers raksta mūziku ne tikai grupai. Šonedēļ – 8.martā – Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē izskanēs kora mūzikas koncerts, kurā tiks atskaņota arī Kaupera sacerēta mūzika. ” Tā ir viena konkrēta dziesma, kas ir rakstīta Valsts Akadēmiskajam korim Latvija, pateicoties Māra Sirmā uzaicinājumam,” atklāj Kaupers.

Maija mēnesī Kaupers uzstāsies kopā ar bērnu ansambli Knīpas un knauķi, kas šogad svin 45 gadu jubileju. Koncerti gaidāmi 7. un 8. maijā.

Prāta Vētrai šogad koncerti gaidāmi arī Lietuvā un Igaunijā.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl