Prāta vētra koncerttūri noslēgs jau sestdien

Pievienot komentāru
Prāta vētra koncerttūri noslēgs jau sestdien
Foto: LETA, F64

29. augustā grupa Prāta vētra ar koncertu Rīgā noslēgs šīs vasaras koncerttūri 7 soļi svaiga gaisa, kuru jau ir izbaudījuši 50 000 cilvēku Jelgavā, Ventspilī un Valmierā.

Koncerts Rīgā notiks unikālā vietā – New Hanza City teritorijā, Pulkveža Brieža ielā 28a. ”Mēs meklējām līdz šim neatklātu un oriģinālu koncerta norises vietu un atradām to pašā Rīgas centrā – ir pietiekama ietilpība, ērta piekļūšana un atsaucīgs īpašnieks,” koncerta vietas izvēli pamato grupas menedžere Aija Auškāpa.

Renārs Kaupers novēl visiem izbaudīt koncertu Rīgā un atceras, kā Četru krastu koncerttūrē grupas draugs un fotogrāfs Antons Korbeins, kurš bija ieradies uz koncertu Rīgā, vaicājis: ”Viss šis darbs, ieguldījums un skatuves dizains tikai 6 koncertiem?” ”Šoreiz būtu jāatbild – tikai četriem. Taču prieks cilvēku acīs un labas atsauksmes pēc pirmajiem trim koncertiem liecina, tas viss nešaubīgi ir tā vērts!”

R. Kaupers noņem cepuri sava drauga, Kaspara Rogas, menedžmenta un visu cilvēku priekšā, kas ir iesaistīti koncertu tapšanā, un piebilst: ”Tīri personīgi man ir liels prieks, ka mums ir izdevies izbaudīt šos koncertus. Proti, tu ne tikai satraucies, kā nospēlēsi, ko teiksi starp dziesmām, vai ekrāni darbosies, bet esi noķēris to brīnišķīgo ”šeit un tagad” mirkli.”

Runājot par tūres noslēgumu, R. Kaupers saka: ”Suns ir pārkāpts, bet to asti mēs atstāsim uz nākamo gadu!”

Arī koncertā Rīgā īpašie viesi būs Carnival Youth un DJ duets Gribam būt Dīdžejas.

Biļetes tirdzniecībā nopērkamas eKase.lv un t/c Spice, cena – 25 eiro. Fanu un VIP zonu biļetes ir izpārdotas. Biļešu cena pie ieejas būs 30 eiro.