Prāta Vētra koncertieraksta izdošanu ”iesilda” ar jaunu video

0 Komentāru
Prāta Vētra koncertieraksta izdošanu ”iesilda” ar jaunu video
Publicitātes foto

Jau nākamotrdien, 1. decembrī, grupa Prāta Vētra izdos savas šīs vasaras koncerttūres 7 soļi svaiga gaisa noslēguma koncerta Rīgā DVD ierakstu. Taču, gaidot šo notikumu, grupa piedāvā dziesmas Pilsētas ugunis video.

Koncertieraksta, kurā iekļautas pilnīgi visas Rīgas koncertā izpildītās dziesmas, režisors ir Prāta Vētras bundzinieks Kaspars Roga, montāžas režisors – Juris Matuzelis. Gandrīz 2,5 stundas garais materiāls atsauks atmiņā vizuāli krāšņo skatuvi, sirsnīgo atmosfēru, kā arī viesmākslinieku Dona, Kashuka un Arstarulsmirus uzstāšanos, kuru klātienē 29. augustā vēroja 45000 skatītāju, norāda grupas menedžments.

Pirms koncertieraksts nonācis veikalu plauktos, grupa piedāvā video dziesmai Pilsētas ugunis.

”Dziesma uzvarēja tādā kā mūsu iekšējā konkursā par labāko atgādinājumu tam, cik lieliska bija vasara un tūres koncerti! Paldies visiem, kas tos apmeklēja un novēlam, lai, skatoties šo koncertierakstu, visiem gribētos dejot, dejot, dejot…..” dziesmas izvēli komentē Renārs Kaupers.

Koncerttūres laikā bieži izskanēja jautājums, kāda ir uz ekrāniem redzamo tēlu – akmens vīrieša un meža sievietes – ideja. Koncerta režisors un video autors Kaspars Roga stāsta, ka abi tēli radušies, atdzīvinot uz albuma vāciņa redzamos attēlus – klinti un mežu. Abi varoņi, kuri vienlaikus ir arī Ievas un Ādama metafora, ataino mūsu dzīves gājumu – piedzimšanu, attīstību, meklējumus, satikšanos, iemīlēšanos, grēkā krišanu un visbeidzot atdzimšanu.

Viņš piebilst, ka, lai arī uz milzīgajiem LED ekrāniem redzamās 3D grafikas spēlē būtisku lomu koncertā, montējot galvenais akcents likts uz grupu, emocijām uz skatuves un publikā.

DVD būs iespējams iegādāties ekase.lv un t/c Spice informācijas centrā. Izdevējs – SIA Prāta Vētras skaņu ierakstu kompānija.

FOTO: 7 soļi svaiga gaisa viens no koncertiem

0 Komentāru