Prāta Vētra izziņo Liepājas koncerta iesildītājus

1 komentārs
Prāta Vētra izziņo Liepājas koncerta iesildītājus
Publicitātes foto

Grupas Prāta Vētra Liepājas koncerta īpašie viesi būs viena no interesantākajām un košākajām grupām Latvijā – Triānas parks, informē grupas menedžments. Prāta Vētra Daugavas stadionā Liepājā uzstāsies 20. augustā.

”Enerģija, kas valda uz skatuves Triānas parka koncertos, ir pārsteidzoša, izpildījums – lielisks, tāpēc priecājamies, ka arī mūsu koncerta apmeklētājiem būs iespēja šo atraktīvo grupu redzēt dzīvajā!” izvēli komentē grupa Prāta Vētra.

”Kad Māris Mihelsons mums piedāvāja iespēju iesildīt lielāko Latvijas grupu uz lielākās skatuves, kādu latviešu auditorija redzējusi, biju ne pa jokam samulsusi! Šim koncertam gatavojamies tā, lai tas būtu īpašs – pavisam skaidrs, ka Triānas parkam 20. augusts būs zīmīgs datums! Esam ļoti priecīgi par šo notikumu, ar nepacietību gaidām koncertu Liepājā!” priekā dalās Triānas Parka soliste Agnese Rakovska.

Triānas Parks ir viena no pēdējā laika ekstravagantākajām Latvijas grupām. 2010. gadā apvienība izdeva debijas albumu EnterTainment un 2014. gadā albumu Triana Park. Grupa piedalījusies lielākajos Latvijas mūzikas festivālos, kā arī vairākās starptautiskās mūzikas konferencēs – SXSW, Eurosonic Noordeslag, Waves Bratislava, Waves Vienna u.c. Šobrīd grupa strādā pie jauna studijas albuma, kuru plānots izdot 2017. gadā.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Liepājas koncerta apmeklētājiem no Rīgas būs iespēja doties ar vilcienu. Tāpat vilciens atvizinās atpakaļ. Reisā uz Liepāju vilciena pasažieriem būs iespēja piedalīties loterijā, kuras galvenā balva ir tikšanās ar grupu Prāta Vētra pirms koncerta Liepājā.

Foto: Prāta Vētra koncertos ārzemēs

Vilciens no Rīgas uz Liepāju aties 20. augustā plkst. 14.00 ar pieturām Jelgavā, Dobelē, Bikstos, Saldū un Skrundā. Savukārt no Liepājas vilciens aties pēc koncerta plkst. 01.05.

Lai garantētu vietu vilcienā, ikviens aicināts biļetes iegādāties savlaicīgi.

Savukārt Liepājas pilsēta pēc koncerta nodrošinās papildu bezmaksas tramvaja un pilsētas autobusa reisus koncerta apmeklētāju ērtākai nokļūšanai mājās vai līdz vilciena stacijai.

Biļetes uz 20. augusta koncertu Liepājā vēl pieejamas ekase.lv, t/c Spice un koncertzālē Lielais Dzintars Liepājā.