Komentāri
Prāta vētra beidzot laiž klajā jaunā albuma tituldziesmu
Foto: LETA

Grupa Prāta vētra nākamajā sestdienā, 25. jūlijā, Jelgavā sāks Latvijas koncerttūri 7 soļi svaiga gaisa un šodien Latvijas radiostacijām nodod tūres un jaunākā albuma tituldziesmu, informē grupas pārstāve Guna Zučika.

Dziesma 7 soļi svaiga gaisa ir viena no pirmajām, ar kuru Prāta vētra uzsāka darbu pie albuma, tās pirmās idejas esot nākušas no Jāņa Jubalta. Renārs Kaupers turpina: ”Muzikāli sarežģīti konstruēta dziesma – daudz reižu mainījās panti, piedziedājumi. Latviskais teksts radās pēdējā brīdī, un, zinot, ka albuma nosaukums ir 7 soļi svaiga gaisa, likās, ka šis arī ir skaņdarbs, kurš varētu nest tituldziesmas karogu.”

Nākampirmdien, 20. jūlijā, izdevniecības MicRec populārās mūzikas nošu sērijā tiks izdota grāmata 50 populārākās Prāta vētras dziesmas. Dziesmu saraksts aptver visu grupas daiļradi no pirmsākumiem ar dziesmām Jo tu nāc, Veronika, Lidmašīnas, Ziema, hitiem Īssavienojums, Maybe, Spogulīt, spogulīt līdz pat aktuālā albuma 7 soļi svaiga gaisa singliem Ziemu apēst un Ēdenes dārzs. Notis ir sagatavotas tā, lai tās spētu saprast arī tie, kuri tikai nesen paņēmuši rokās ģitāru, bet tonalitātes pielāgotas, lai melodijas būtu izdziedamas ikvienam. Notis sagatavoja Juta Bērziņa, bet redaktora lomu uzņēmās basģitārists Ingars Viļums.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Jau vēstījām, ka kā īpašie viesi visos Prāta vētras koncertos uzstāsies šā brīža aktuālā jaunā Latvijas grupa Carnival Youth.

Biļetes uz koncertiem 25. jūlijā Jelgavā, Lielupes pļavā, pretī Jelgavas pilij, 31. jūlijā Ventspilī, Reņķa dārzā, 15. augustā Valmierā, Pauku priedēs, un noslēguma koncertu 29. augustā Rīgā, New Hanza City teritorijā, pieejamas par 25 eiro eKase.lv un t/c Spice informācijas centrā, kā arī pilsētu kultūras centros.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl