Prāta Vētra beidzot izziņo 7 soļi svaiga gaisa koncertu Liepājā

Pievienot komentāru
Prāta Vētra beidzot izziņo 7 soļi svaiga gaisa koncertu Liepājā
Foto: LETA

Līdz ar grupas Prāta Vētra šīs vasaras koncerttūres 7 soļi svaiga gaisa noslēguma koncerta Rīgā ieraksta izdošanu mūziķi izziņo arī ilgi gaidīto koncertu Liepājā, informē grupas menedžments.

Vairāk nekā divas stundas garais ieraksts piedāvā vēlreiz piedzīvot neaizmirstamās sajūtas, kas valdīja par ”Prāta Vētras dziesmu svētkiem” nodēvētajā koncertā Rīgā.

Koncertieraksts DVD pieejams Latvijas veikalos, bet digitāli HD formātā tas iegādājam ekase.lv.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Grupa Prāta Vētra ir īpaši gandarīta paziņot par vienošanos ar Liepājas pilsētu par 7 soļi svaiga gaisa koncerta rīkošanu Liepājā, Daugavas stadionā 2016. gada 20. augustā.

”Mums ir tiešām no sirds liels prieks, ka varam atgriezties vēju pilsētā ar solokoncertu, kāds Liepājā nav bijis vairāk kā 10 gadus! Jau šovasar Rīgas koncertā sapratām, ka vēlamies atkārtojumu, un tāpēc ļoti gaidīsim Liepājas koncertu – sarīkosim kārtīgu prāta vētru ar 7 soļiem svaiga gaisa!” savā priekā dalās Renārs Kaupers.

Koncerta biļetes tirdzniecībā būs pieejamas no 10. decembra plkst. 10.00. Pirmās trīs dienas stāvvietu biļetēm īpaša cena – 21 eiro. Uz Liepājas koncertu būs nopērkamas arī sēdvietas (21-40 eiro), fanu zonas biļetes (30 eiro) un biļetes invalīdiem. Biļetes meklējiet ekase.lv, t/c Spice informācijas centrā un Liepājā, koncertzāles Lielais dzintars kasē!

VIDEO: dziesma Pilsētas ugunis

FOTO: 7 soļi svaiga gaisa koncerts