”Positivus” festivāls papildina programmu

0 Komentāru
”Positivus” festivāls papildina programmu
PUBLICITĀTES FOTO

Festivāla “Positivus”, kas Salacgrīvā šogad norisināsies 26. jūlijā un 27.jūlijā, programma turpina papildināties. Izziņots, ka festivālā uzstāsies arī britu roka duets “Royal Blood”.

”Royal Blood” ir Angļu roka duets, kurā muzicē divi draugi – bundzinieks Bens Tačers un basģitārists/vokālists Maiks Kerrs. Lai arī mūziķi savus skaņdarbus veido tikai ar divu instrumentu palīdzību, rezultāts ir iespaidīgs – rībošās bungu skaņas un dārdošie ģitāru rifi tiek pasniegti ar dziļi melodisku piesātinātību.

”Royal Blood” izpilda dinamisku blūzroku, kura intensitāte pielīdzināma tādiem žanra meistariem kā the ”White Stripes”, ”the Black Keys” un ”Two Gallants”.

2014. gadā grupa izcīnīja prestižo NME balvu par ”Labāko dzīvo izpildījumu” un ”Labāko jauno apvienību”, kā arī Brit Awards apbalvojumu kā ”Labākā Britu grupa” un Kerrang! balvu kā ”Labākie Britu jaunpienācēji”. Tāpat Royal Blood saņēmuši Q Awards apbalvojumu par ”Labāko koncertu”, GMA balvu kā ”Labākie jaunpienācēji” ne-metāla grupu kategorijā, kā arī tikuši nominēti godpilnajai Mercury Prize balvai ”Gada albuma” kategorijā. BBC iekļāva Royal Blood savā ikgadējā mūzikas apskatā ”Sound of 2014”.

Apvienības panākumiem sekoja koncertturnejas ar mūzikas leģendām Iggy Pop un ”Foo Fighters”, kā arī balva par ”Labāko Britu grupu” Brit Awards, kuru viņiem pasniedza viņu fans – neviens cits kā ikoniskais ”Led Zeppelin” ģitārists Džimijs Peidžš. Savukārt ”Arctic Monkeys” uzaicināja duetu iesildīt pārpildīto ”Finsbury Park” šovu.

”Positivus” festivāla programmā šogad izsludināti jau tādi mākslinieki kā ”The 1975”, Disclosure Dj set, ”Underworld” un daudzi citi.

Positivus festivāls notiks 26. un 27. jūlijā. Biļetes šogad ir ievērojami pieejamākas un nopērkamas www.positivusfestival.com un Biļešu Serviss tīklā.

0 Komentāru