Positivus biļetes pret aprocēm varēs samainīt jau Rīgā

Pievienot komentāru
Positivus biļetes pret aprocēm varēs samainīt jau Rīgā
Publicitātes foto

Positivus festivāls šonedēļ svinēs savu desmitgadi. Trīs dienas, no 15. līdz 17. jūlijam, tas pulcēs mūzikas mīļotājus no Latvijas un ārvalstīm Salacgrīvas Zvejnieku parkā, kur uz sešām skatuvēm būs baudāma apjomīgākā un daudzveidīgākā programma Positivus vēsturē.

Jubilejas festivālā uzstāsies ne tikai tādi pasaules mēroga mākslinieki kā Elija Gouldinga, Igijs Pops, M83., Years & Years, Džons Ņūmens, Air, Hot Chip, Grimes un Richard Hawley, bet arī neskaitāmas uzlecošās populārās mūzikas zvaigznes. Iespaidīgi tiks pārstāvēti arī pašmāju mūzikas mākslinieki.

Telšu pilsētiņa un oficiālā autostāvvieta apmeklētājiem tiks atvērta jau ceturtdien, 14. jūlijā plkst.17:00, savukārt Positivus festivāla teritorija – piektdien, 15. jūlijā plkst. 12:00. Lai nebūtu jādrūzmējas rindās pie festivāla ieejas, sākot no trešdienas Positivus trīs dienu biļetes pret festivāla aproci varēs apmainīt jau Rīgas Check-In punktā koncertzālē Palladium, Marijas ielā 21 (ieeja no Pērses ielas). To iespējams izdarīt trešdien, 13. jūlijā, un ceturtdien, 14. jūlijā, no plkst.12:00–20:00 un piektdien, 15. jūlijā, no plkst.10:00–18:00.

Katram biļetes īpašniekam pēc savas aproces jāierodas personīgi, jo tā uzreiz tiks aplikta ap roku. Šajos datumos pret aprocēm samainīt varēs tikai festivāla trīs dienu ieejas biļetes, kā arī biļetes ieejai Telšu pilsētiņā. Vienas dienas biļetes un VIP biļetes pret festivāla aprocēm būs iespējams apmainīt tikai Positivus norises dienās Check-In teltīs pie visām ieejām. Tiem, kuri biļetes iegādājušies ar ISIC kartes īpašnieka atlaidi, pie biļešu maiņas jāuzrāda sava ISIC karte.

Viens no ērtākajiem un maciņam draudzīgākajiem veidiem, kā nokļūt Salacgrīvā, ir Positivus Ekspresis, kas apmeklētājus aizvedīs no Rīgas centra līdz pat festivāla teritorijai. Autobusi kursēs no t/c Olimpia, Āzenes ielā 5.

Festivāla mājaslapā vēl ir pieejamas biļetes uz reisiem piektdien, 15. jūlijā, plkst. 8:00, 9:00, 13:00 un plkst.18:00; no pieturvietas pie festivāla teritorijas Salacgrīvā uz Rīgu pirmdien, 18. jūlijā, plkst.01:00 (pēc pēdējā koncerta), kā arī plkst. 09.30 un plkst. 14.30.

Lai nodrošinātu maksimāli ātru un ērtu nokļūšanu galamērķī, Positivus Ekspresis nepieturēs pieturvietās pa ceļam. Biļetes var iegādāties festivāla mājaslapā, taču ikviens aicināts to darīt savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots. Cena – 6,50 eiro vienā virzienā.

Pirmo reizi autovadītāji biļeti auto novietošanai festivāla oficiālajā stāvvietā var iegādāties jau iepriekšpārdošanā, turklāt lētāk – par 10 eiro. Ja festivāla laikā paredzēts vairākkārt iebraukt un izbraukt no autostāvvietas, izdevīgāk iegādāties autostāvvietas abonementu, kura cena iepriekšpārdošanā ir 25 eiro. Visas biļetes bez komisijas maksas var iegādāties festivāla mājaslapā.

Pilnu festivāla programmu var aplūkot un lejupielādēt festivāla mājaslapā sadaļā Programma, kā arī aplikācijā Positivus ’16, kas bez maksas pieejama App store un Google Play veikalos.