Komentāri
Populāri mūziķi uzstāsies labdarības koncertā Tu esi mans draugs
Foto: F64

Nākamsestdien, 6. februārī, pulksten 19 ikviens interesents aicināts uz biedrības Dižvanagi un Mārtiņa Freimaņa fonda rīkoto ikgadējo labdarības koncertu Tu esi mans draugs Liepājas baptistu Pāvila draudzes baznīcā, Kuršu ielā 19, informē Maija Kalniņa.

Koncertā piedalīsies Olga Rajecka, Lauris Reiniks, Aija Andrejeva, Valters Frīdenbergs, Karīna Tatarinova, Matīss Pavītols, Inese Kučinska, Edgars Pujāts, Zanda Štrausa, Maija Kalniņa, Normunds Kalniņš, Kaspars Boroduško, Haralds Drekslers, Jānis Daugalis, Dāvis Ābrams, Kaspars Kronpušs, Edgars Jānis Kārkliņš, grupas Tumsa un Crazy Dolls un citi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Koncerts Tu esi mans draugs notiks jau septīto reizi, un tas ir kļuvis par neatņemamu tradīciju biedrības Dižvanagi dzīvē. Tradīciju pirms septiņiem gadiem palīdzēja aizsākt mūziķis Mārtiņš Freimanis, kura iesākto šobrīd turpina Mārtiņa Freimaņa fonds. Tādējādi fondam ir izveidojusies cieša sadarbība ar biedrību Dižvanagi, kuras mērķis un ikdienas darbs ir palīdzība bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu ģimenēm.

Biedrība realizē apjomīgus un inovatīvus projektus, lai uzlabotu šo bērnu veselību un dzīves kvalitāti. Šobrīd biedrība gatavojas vērienīga mērķa sasniegšanai – atvērt Liepājā Neirorehabilitācijas bērnu atbalsta centru Dižvanagi, kura darbība būs neatsverams pienesums bērniem un viņu ģimenēm visā Latvijā.

Ieeja koncertā pret ziedojumu. Ziedojumi tiks novirzīti biedrības Dižvanagi mērķu sasniegšanai.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl