Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

Komentāri
Pirms izrādes visiem prātā bija Fiasko, bet pēc tam – bravo!
Foto: Alfrēds Ulmanis

Ar stāvovācijām 1. novembra vakarā Latvijas Kultūras akadēmijas teātra mājā Zirgu pasts noslēdzās jaunā pašmāju komiķa Rūdolfa Kugrēna nu jau trešā stāvizrāde Fiasko. Varu pačukstēt, ka pats vienpersoniskais uzvedums nebija vis nekāds fiasko, bet gan diezgan pārliecinošs signāls, ka pie Latvijas “stand-up” komēdijas debesīm riktējas vēl viens censonis.

Protams, pirmizrāde ir pirmizrāde ar visām tā izrietošajām sekām. Lai gan šis puisis savu ikdienu pavada ciešā sadarbībā ar skatuvi, ir jūtams, ka viņa aktiermeistarība vēl šur tur prasa pielīdzināt malas, kā arī jāpiestrādā pie tā, lai uztraukumā pasprūkošie lamuvārdi būtu arvien mazāk, taču ar katru izrādi viņš noteikti ieskries. Varu tikai piebilst, ka joki par mūsu dīvainajiem ģimenes locekļiem, pašmāju seksa ekspertiem, attiecībām, Dziesmu svētkiem, Positivus un sportu (viņš ir vēl viens kadrs Latvijā, kurš lieliski atdarina leģendāro sporta komentētāju Anatoliju Kreipānu) ir to vērti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Rūdolfs savā ziņā būs celmlauzis, jo pagaidām lielākajai daļai stand-up komēdijas žanrs Latvijā saistās tikai ar vienu personu – Jāni Skuteli, kura ģīmetni varam manīt uz lielākajām Rīgas ielām, bet izrāde Fiasko pierāda to, ka ne tikai viens latgalietis pie mums prot jokot. Arī Kugrēns to prot, un, starp citu, diezgan gaumīgi un saprotami.

Padziļināti kaut ko analizēt šeit būtu muļķīgi, jo nejūtos kompetents vērtēt kaut ko tik abstraktu kā humoru. Bet pasākumā garlaicīgi nebūs nevienam, jo pirms izrādes fonu lieliski aizpilda grupas Gapoljeri mūziķi – Normans un Normunds, bet izrādes laikā Rūdolfa pārdomātās kustības un mīmika smaidam, manuprāt, liks iezagties pat visnopietnākajā sejā. Un ne kurš katrs nedaudz vairāk nekā stundu spēj noturēt cilvēku uzmanību un izrādes beigās vēl aptuveni 140 cilvēkus aplausu pavadībā piecelt kājās. Taču Rūdolfs Kugrēns to spēj un darīs to arvien biežāk. Es nevēlos teikt, ka Skutelim ir uzradies konkurents, tieši pretēji – Kugrēns viņam ir ieradies palīgos, jo, man šķiet, ka pa diviem Latviju sasmīdināt būs krietni vieglāk.

BIĻETES UZ NĀKAMAJĀM IZRĀDĒM JOPROJĀM VARAT IEGĀDĀTIES VISĀS BIĻEŠU PARADĪZES KASĒS, KĀ ARĪ INTERNETĀ!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl