Pirmizrādi piedzīvojusi “Kalniņu dinastijas” vadītā izrāde Cilvēks, kas smejas

1 komentārs
Pirmizrādi piedzīvojusi “Kalniņu dinastijas” vadītā izrāde Cilvēks, kas smejas
Foto: ekrānuzņēmums

Kā gādīgs klases audzinātājs Latvijas Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis izsauc uz svinīgo līniju visus aktierus un radošo komandu, pateicoties kurai vakar teātris piedzīvoja pirmizrādi – Cilvēks, kas smejas!

“Mēs reiz sēdējām ar Rēziju un iedzērām mazliet,” atklāts ir Rubenis. “Un viņa man teica, ka vēlētos mazajā zālē izrādi.” Tas ir uzvedums, kur dejas nepārtraukti mijas ar dziesmām, aktieriem ir ciets, bet patīkams rieksts. “Imants Kalniņš nav no tiem vieglākajiem komponistiem dziedāšanai,” tā aktieris Normunds Laizāns. “Man nepatīk, ka ir vienkārši! Man nepatīk tā, ka ir sarežģīti, bet patīk, ka nevaru to izdarīt! Tas tāpēc, lai man ir gandarījums, ka es to varēju,” stāsta kādreizējā seriālu UgunsGrēks un Viņas melo labāk aktrise Maija Doveika.

Foto

Režisorei Rēzijai Kalniņai Nacionālais teātris ir bērnības teātris, kur spēlējusi viņas mamma, aktrise Helga Dancberga. Kas notika izrādes Cilvēks, kas smejas aizkulisēs un ko uz skatuves darīja Rēzijas brāļa dēls Dāvids Toms Kalniņš? Skaties raidījuma Bez Tabu sižetā!

Video