1 komentārs

Kā gādīgs klases audzinātājs Latvijas Nacionālā teātra direktors Ojārs Rubenis izsauc uz svinīgo līniju visus aktierus un radošo komandu, pateicoties kurai vakar teātris piedzīvoja pirmizrādi – Cilvēks, kas smejas!

“Mēs reiz sēdējām ar Rēziju un iedzērām mazliet,” atklāts ir Rubenis. “Un viņa man teica, ka vēlētos mazajā zālē izrādi.” Tas ir uzvedums, kur dejas nepārtraukti mijas ar dziesmām, aktieriem ir ciets, bet patīkams rieksts. “Imants Kalniņš nav no tiem vieglākajiem komponistiem dziedāšanai,” tā aktieris Normunds Laizāns. “Man nepatīk, ka ir vienkārši! Man nepatīk tā, ka ir sarežģīti, bet patīk, ka nevaru to izdarīt! Tas tāpēc, lai man ir gandarījums, ka es to varēju,” stāsta kādreizējā seriālu UgunsGrēks un Viņas melo labāk aktrise Maija Doveika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Režisorei Rēzijai Kalniņai Nacionālais teātris ir bērnības teātris, kur spēlējusi viņas mamma, aktrise Helga Dancberga. Kas notika izrādes Cilvēks, kas smejas aizkulisēs un ko uz skatuves darīja Rēzijas brāļa dēls Dāvids Toms Kalniņš? Skaties raidījuma Bez Tabu sižetā!

Video

TOP komentāri

  • Andris Tjunītis
    0 0 0

    Andris Tjunītis

    Visu cieņu aktierim.kuri iznesuši šo smago darbu. Neliela neizpratne, domāties tikai manā skatījumā, par vienu no latviešu himnas/Himna, Dziesma, ko tu sāksies, Saule, Pērkons, Daugava/ īpatnējo interpretāciju. Skumji...... Iespējams, ka lielākā daļa uz skatuves esošo nav redzējuši šīs nenotikušās izrādes muzikālo noformējumu "Menueta" sniegumā. Tas bija sen, un tiešām, bija vēlme vismaz dzirdēt ko līdzīgu. Žēl,ka režisore gājusi savu ceļu, liedzot baudīt to, pēc kā nācām vismaz noklausīties šo brīnišķos skaņdarbus atbilstošā kvalitātē. Protams, viedoklis ir stipri subjektīvs un pārlieku emocionāls. Režisore- paldies par ieguldījumu, vielu pārdomām,bet ,varbūt, katram tomēr būtu jādara savs darbs?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl