Pirmizrādi piedzīvo Regīnas Devītes monoizrāde

Komentāri
Pirmizrādi piedzīvo Regīnas Devītes monoizrāde
Foto: LETA

Šodien, 27. novembrī, plkst. 19.00 Ērgļu Saieta namā pirmizrādi piedzīvo Valmieras teātra aktrises un seriāla UgunsGrēks zvaigznes Regīnas Devītes monoizrāde Visa dzīve priekšā pēc Romēna Garī romāna motīviem.

Izrāde, ko var arī uzskatīt par himnu mīlestībai, dod iespēju ikvienam skatītājam dalīties aizkustinājuma smieklos un asarās ar iemīļoto sirdsaktrisi Regīnu Devīti, norāda apvienības Jaunais teātris pārstāve Ilze Trumpe.

“Romēna Garī romāns ir spēcīgs materiāls mono izrādei, un aktrises Regīnas Devītes amplitūda un dziļums spēj pārliecināt. Šajā romānā autors atklāj savas apbrīnojamās zināšanas un precīzos vērojumus par cilvēka dabu un sabiedrību. Ļoti ironiski līdzjūtīgs un reizē humora pilns un smeldzīgs stāsts par mazu zēnu Parīzē. Izrāde veltīta tam, lai atklātu šī mazā, neaizsargātā cilvēka dzīvesstāstu,” stāsta izrādes režisore Inese Mičule.

Šis ir izcilā lietuviešu izcelsmes franču rakstnieka, diplomāta un lidotāja Romēna Garī romāns, kurā ir ļoti daudz autobiogrāfisku detaļu. Par romānu Romēns Garī saņēmis prestižo apbalvojumu Gonkūru prēmiju – augstāko Francijas apbalvojumu literatūrā un kā vienīgais rakstnieks ir saņēmis to atkārtoti.

Romēns Garī uzskatīja, ka pasaule ir pelnījusi, lai to padarītu sievišķīgāku. Tas ir saprotams, jo rakstnieka dzīvē viens no būtiskākajiem cilvēkiem bija viņa māte, kurā viņš redzēja vispilnīgāko sievišķības ideālu.

Izrādes režisore – Inese Mičule, scenogrāfe – Ilze Trumpe, producente – Laila Ilze Purmaliete. Izrādi piedāvā apvienība Jaunais teātris.

Tuvākās izrādes – 3. decembrī Aucē, 4. decembrī Kauguros, 30. decembrī Rīgā, VEF Kultūras pilī, 17. janvārī Ikšķilē, 18. janvārī Iecavā, 22. janvārī Gulbenē, 23. janvārī Ķekavā, 24. janvārī Salacgrīvā, 25. janvārī Dobelē un 13. aprīlī Preiļos. Biļetes nopērkamas Biļešu paradīze kasēs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl