Komentāri
Pēdējo reizi Rīgā Poļiščukas ”Dzīvības kvota’’
Foto: publicitātes foto

Pirms došanās uz Starptautisko teātra festivālu ‘’Varavīksne’’ pēdējo reizi šajā sezonā 29. maijā plkst. 19.00 Dailes teātra Mazajā zālē būs skatāma Gaļinas Poļiščukas izrāde ‘’Dzīvības kvota’’. Tas ir stāsts par divu radikāli atšķirīgu cilvēku tikšanos ārkārtējos apstākļos, viņu sākotnējo naidu un mīlestību, kas uzplaukst šokējošu notikumu gaitā.

‘’Bēglis Ali ibn Bahran, kuram ir sieva un četri bērni, ir ieradies Eiropā pēc palīdzības – pēc tā, kas viņam pienākas, jo viņa valstī ir karš. Viņš šai izrādē ir ‘’svešais’’ – gan pēc ādas krāsas, gan pēc ticības, gan pēc mentalitātes,’’ stāsta izrādes galvenās lomas atveidotājs aktieris Andris Bulis. Te viņš satiek Reportieri, kura ir dedzīga ‘’vecās pasaules’’ aizstāve, kuras lomā iejutusies Lauma Balode. Šķiet, ka viņu pretrunas būs neatrisināmas, taču tad seko virkne notikumu, kas liek viņiem vienam otru ieraudzīt bez aizspriedumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: publicitātes foto

Dažas dienas pēc izrādes Dailes teātrī ‘’Dzīvības kvotu’’ plānots izrādīt XVIII Starptautiskajā teātra festivālā ‘’Varavīksne’’, kas no 30.maija līdz 5.jūnijam notiks Sanktpēterburgā, Krievijā. Festivālu, kura mākslinieciskais vadītājs ir režisors Ādolfs Šapiro, rīko Sanktpēterburgas Valsts A. Brjanceva Jaunatnes teātris, un tā mērķis ir atklāt jaunas teātra formas, kas atbilst mūsdienu izpratnei par pasauli. 17 gadu laikā festivāla līmenis ir arvien audzis, un šodien tas kļuvis jau par nozīmīgu teātra pasaules notikumu, kurā vienkopus pulcējas visinteresantākās izrādes no visas pasaules. Šogad festivāla lielākās zvaigznes būs režisori Olivjē Pī no Francijas, Daniele Finci Paska no Šveices, Krieviju pārstāvēs Kirils Serebreņņikovs, Timofejs Kuļabins un Dmitrijs Volkostrelovs, Lietuvu – Oskars Koršunovs un Jons Vaitkus.

Lomās: Andris Bulis (Bēglis), Lauma Balode (Reportiere) un Zane Aļlēna (Teicējs), scenogrāfe: Laura Rožkalne-Ozola, video projekcijas veidojuši Laura Rožkalne-Ozola un Artis Dzērve, gaismu mākslinieks – Lauris Johansons.

Biļetes nopērkamas ‘’Biļešu Paradīzes’’ kasēs un internetā.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl