Komentāri
Paziņotas Lielā Kristapa nominācijas; visnominētākā ir filma Sapņu komanda. 1935
Publicitātes foto

Šodien paziņotas Lielā Kristapa filmu festivāla nominācijas. Kopumā balvai pieteiktas 33 filmas. Daudzas no tām nominētas vairākās kategorijās. Visnominētākā ir režisora Aigara Graubas filma Sapņu komanda. 1935, kas izvirzīta kopumā 11 kategorijās, tostarp kā labākā filma.

Latvijas Nacionālais filmu festivāls Lielais Kristaps šogad notiks 26. reizi. Šogad Tam pieteiktas teju 100 filmas. Konkursā no tām tika iekļautas 33.

Visvairāk nominētā filma ir Aigara Graubas filma ”Sapņu komanda. 1935” ar nominācijām 11 dažādās kategorijās. Septiņās nominācijās izvirzīta Jura Kursieša nupat prezentētā spēlfilma “Modris”.

Lielā Kristapa balvas šogad pirmo reizi pasniegs  Rīgas Starptautiskā kino festivāla laikā – no 2. līdz 11. decembrim. Festivālu iesildīs Berlīnes mūra krišanas 25. gadadienai veltītas filmas seanss, ko vienlaikus rādīs 20 Eiropas pilsētās. Festivāla programmā paredzēts arī kino pirmsākumu laikā radītu filmu seanss.

Jāpiebilst, ka kopumā festivāla laikā skatītājiem tiks piedāvāts noskatīties aptuveni 120 filmas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl