8 komentāri
Pasaules līmeņa šovs Limbažos! Latvija sajūsmā par metāloperu “Kurbads. Ķēves dēls”. FOTO no izrādes
Metālopera "Kurbads. Ķēves dēls" Limbažu Lielezera amfiteātrī. (Sintija Zandersone / LETA)

3. jūnijā Limbažos notiekošais grupas “Skyforger” metāloperas “Kurbads. Ķēves dēls” uzvedums izpelnījies nedalītu skatītāju mīlestību. Par izrādi sajūsmināta ir arī dziedātāja Linda Leen un neskaitāmi citi šova baudītāji, kuri steidz pārpludināt sociālos tīklus ar sajūsmas pilnām atsauksmēm.

“Diži!” pēc metāloperas “Kurbads. Ķēves dēls” noskatīšanās 3. jūnijā Limbažos sociālajos tīklos pauda dziedātāja Linda Leen. “Ļoti, ļoti skaisti un vareni! Konceptuāli, gaumīgi, pārdomāti, kvalitatīvi! Ļoti ceru, ka šo uzvedumu redzēsim vēl!” papildināja dziedātāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Par redzēto sajūsmu publiski pauduši arī citi uzveduma skatītāji.

Tomēr netrūka arī kritikas – tas gan vairāk akmens organizatoru lauciņā. Bijis gaidīts ievērojami mazāk apmeklētāju, tādēļ it visās rindās – pēc dzērieniem, ēdieniem un uz labierīcībām – bija jāpavada vismaz pusstunda.

Grupa “Skyforger” saka lielu paldies gan apmeklētājiem, gan veidotājiem!

Metāloperas “Kurbads. Ķēves dēls” mūzikas autori ir grupa “Skyforger”, režisore – Inga Tropa, scenogrāfs – Uģis Bērziņš, horeogrāfi – Guntis Spridzāns, Liene Stepena un Liene Grava, teicēja – Zane Jančevska.

Kurbads ir varonis, kurš neapstājas pie pirmajām uzvarām un panākumiem, bet gan bezbailīgi dodas arvien jaunās kaujās un sevis izzināšanas cīniņos. Kurbads mūs rosina uz nepārtrauktu attīstību, cīnoties gan ar ārējiem ienaidniekiem, gan sevi pašu – saviem deviņgalvjiem, atriebības čūskām, melnajiem jātniekiem un ar neizzināto un noliegto sevī, sacīja Tropa.

Kā par ieceri stāstīja grupas “Skyforger” solists Pēteris Kvetkovskis, varoņteika par Kurbadu ir ļoti dārgs latviešu kultūras mantojums. Šī bija vērienīgākā “Skyforger” uzstāšanās grupas pastāvēšanas laikā.

TOP komentāri

 • Edgars
  +7 +7 0

  Edgars

  Debesu kalējs jau sen ir pasaules mēroga blice. Tie pasaules iekorotāji Kauperi un viņa meitas var "skajiem" tikai ūdeni pienest.
 • Zanda Turlaja
  +5 +5 0

  Zanda Turlaja

  dīvains virsraksts.. Manā rangā neviena štrunta pasaule Latvijai līdzi nestāv. Tas ir apmēram tā kā pateikt ka tava sieviete ir gandrīz caurmēra pasaules veceņu līmenī. iedomājies tik..
  mums Latvija ir viena un galvenā.
 • Samanta
  +4 +4 0

  Samanta

  Jančevska ar savu raganisko balss tembru bija kā oga uz jau tā gardās kūkas! Fantastisks pasākums!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl