Par Kannas kinofestivāla seju kļuvusi Ingrīda Bergmane

Komentāri
Par Kannas kinofestivāla seju kļuvusi Ingrīda Bergmane
Kannas gatavojas kinofestivālam (Foto: EPA/ LETA)

Francijas dienvidu pilsētā Kannās rit pēdējie sagatavošanās darbi pirms gadskārtējā kinomaratona. Kannu kinofestivāls šogad notiks jau 68 reizi. Par tā oficiālo seju šogad kļuvusi Holivudas zelta laikmeta aktrise Ingrīda Bergmane.

Pasaulē prestižākais kinofestivāls sāksies trešdien, 13. maijā, un ilgs 12 dienas.

Šā gada Kannu kinofestivālā tiks pieminēts Holivudas zelta laikmets un tā seja aktrise Ingrīda Bergmane, kurai šogad apritētu 100 gadu. Kadrs no viņas filmas Kasablanka izvēlēts šā gada oficiālajam festivāla plakātam. Festivāla žūrijā darbosies Ingrīdas Bergmanes meita Izabella Roselīni, kurai brāļu Koenu vadībā būs jāizraugās labākā filma no 19 konkursa programmā iekļautajām kinolentēm.

Par šā gada zelta palmas zaru sacentīsies arī šīs balvas 2003. gada laureāts režisors Gus van Sants ar savu jaunāko filmu Koku jūra. Pretendentu vidū ir arī Džastins Kurzels ar filmu Makbets un Tods Heijness ar filmu Karola, kurā galveno lomu atveido viena no kritiķu vismīlētākajām aktrisēm – austrāliete Keita Blanšete.

Kinozvaigžņu birums uz sarkanā paklāja šogad solās būt spožs. Van Santa filmā galvenās lomas atveido Metjū Makkonohijs un Naomi Vatsa, Makbeta zvaigznes ir Maikls Fasbenders un Mariona Kotiljāra.

Kannās savu jaunāko filmu Iracionālais vīrs izrādīs arī Vudijs Allens. Leģendārais režisors gan kā ierasts atkal atteicies, ka viņa filma, kurā galvenās lomas atveido Joaquin Phoenix un Emma Stouna, tiktu iekļauta konkursa programmā.

Lai iekļūtu kannu kinofestivālā ir jāiztur milzīga konkurence. Šogad konkursam pavisam tika iesniegtas 1854 filmas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl