Orķestris Rīga gatavojas sezonas noslēgumam

Komentāri
Orķestris Rīga gatavojas sezonas noslēgumam
Foto: no Lienes Greifāne personīgā arhīva

8. maija vakarā Rīgas Sv. Jāņa baznīcā Profesionālais pūtēju orķestris Rīga aicina apmeklēt 2014./2015. gada sezonas pēdējo koncertu Mesa mieram.

Koncertā Mesa mieram tiks atskaņota Karla Dženkinsa (Karl Jenkins) mesa The Armed Man. A Mass For Peace, piedaloties Valsts Akadēmiskajam korim Latvija, Profesionālajam pūtēju orķestrim Rīga, diriģentam Mārtiņam Ozoliņam un solistiem Ievai Paršai un Ivaram Cinkusam, informē orķestra Rīga mārketinga speciāliste Linda Ausēja.

Profesionālā pūtēju orķestra Rīga 43. sezona, kas bagāta ar daudzveidīgiem notikumiem, tika atklāta ar koncertu Rīga – mazā Parīze Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē.

Sezonas sākumā klajā nāca orķestra ierakstu albums Riga Jazz, kuram komponists Andris Dzenītis žurnālā Mūzikas Saule deva sekojošu vērtējumu: ”Labs gaumīgas atpūtas albums, kurš visnotaļ dāsns ar mākslinieciskajām kvalitātēm. (…) iespējams nobaudīt garšīgu Profesionālā pūtēju orķestra Rīga solistu ziedu (…)”. Ierakstu albumam Riga Jazz sekoja orķestra Rīga bigbenda koncerti Rīgas koncertzālēs, Pori pilsētā Somijā un Eiroradio tiešraide Ziemassvētku noskaņās.

Pilnā sastāvā sezonas laikā orķestris ir uzstājies gan sava bijušā mākslinieciskā vadītāja Mārtiņa Ozoliņa vadībā, gan kopā ar daudziem jauniem diriģentiem – Kasparu Ādamsonu, Gunti Kuzmu, Valdi Butānu, kā arī atzītiem meistariem Andri Pogu un Andri Veismani. Orķestris Rīga aicinājis klausītājus uz tradicionāliem valsts svētku, Adventes, Ziemassvētku un Valentīndienas koncertiem, kā arī uz Pavasara festivālu Windstream. Līdzās profesionālu recenzentu kritikām un atsauksmēm, interesanti ir atzinumi no klausītājiem, kuriem šai sezonā bijusi pirmā tikšanās ar orķestra Rīga skanējumu.

Noslēdzot sezonu, orķestris Rīga izsaka lielu pateicību klausītājiem, kas bijuši kopā ar orķestri koncertos, kā arī īpašs paldies visiem atbalstītājiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl