5 komentāri

Jauns vārds Latvijas mūzikā – liepājnieks Mārtiņš Petrovs. Jaunais mākslinieks sadarbībā ar pazīstamo tautas dzejnieku Baltjanci radījis izjustu dziesmu ”Laimīgā osta”, ko piedāvā arī Skaties.lv lasītāju vērtējumam.

”Katrs no mums sapņo par savu laimīgo ostu, kurā var piestāt, lai īstenotu savus sapņus, atrastu laimi, labklājību, mīlestību. Par tiem, kas meklē savu laimi tālajās zemēs, vismaz klusībā, sapņo atgriezties dzimtajā sētā, lai uzvilktu karogu spēcīgā mastā, pašmāju laimīgā ostā,” par dziesmu stāsta autors.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Kā Skaties.lv uzsver Baltjancis, kurš Mārtiņa talantīgajās rokās iemūžināšanai melodijā nodevis savas dzejas vārsmas, Mārtiņš esot liels talants ar savdabīgu balsi.

”Talantīgs mūziķis, kuram dzīvē nav gājis viegli. Auga daudzbērnu ģimenē, strādā kopš 15 gadiem, lai savilktu galus kopā, tagad jau pats trīs  bērnu tētis. Viņš pelnījis būt pamanīts arī ārpus Liepājas,” jauno talantu slavē dzejnieks.

Video: noklausies!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl