Komentāri
Neparastā dziedātāja MNTHA uzstāsies Spīķeru brīvdabas koncertā
Publicitātes foto

Trešdien, 10. jūnijā, uz Spīķeru brīvdabas skatuves kāps jaunā un neparastā māksliniece MNTHA, kura plašāku atpazīstamību guva piedaloties dziesmu konkursā Supernova 2015. Koncerts norisināsies Spīķeru pagalmā, Maskavas ielā 12k-2, ieeja bez maksas, sākums – plkst. 19:00.

Klausītāju sirdis dziedātāja šovā iekaroja izpildot pašas komponēto dziesmu Nefelibata. Pārsteidzošā MNTHA savu dziedāšanas prasmi attīstījusi mūzikas skolā un dažādos koros. Paralēli dziedāšanai viņa nodarbojas ar zīmēšanu, gleznošanu, fotografēšanu, ģitāras un klavierspēli, rollerdērbiju un riteņbraukšanu.

Visas vasaras garumā Spīķeri aicina uz bezmaksas brīvdabas koncertu sēriju, kurā tiks pārstāvēti dažādi mūzikas žanri – džezs, fanks, blūzs, populārā mūzika, indie, soul, roks ar mērķi piedāvāt kvalitatīvu un daudzveidīgu dzīvo mūziku rīdziniekiem un Rīgas viesiem. Katrs koncerts tiek papildināts ar dīdžeju setu, sadarbībā ar Rīgas DJ skolu. Pilna koncertu sērijas programma pieejama: spikeri.lv/2015/05/izzino-spikeru-brivdabas-koncertu-programmu

Nākamajās trešdienās Spīķeros muzicēs: 17. jūnijā etno – džeza apvienība BARAKA, 1. jūlijā – TheCoco`nuts, 15.j ūlijā – Smooth Kats, 22. jūlijā – Anton Gorbunov Kvartet un 29. jūlijā – Dabasu Durovys.

Šonedēļ Spīķeri aicina arī uz īpašo Dzejas slamu, kas norisināsies piektdien, 12. jūnijā, starptautiskā daudznozaru laikmetīgās mākslas festivāla Urban Poetry ietvaros. Pasākums būs veltīts iepriekšējo dzejas slamu uzvarētājiem un skatītāju simpātijas balvu ieguvējiem, tādējādi dalībnieki šoreiz būs jau iepriekš izraudzīti un uzrunāti dalībai. Žūrijā: Ilmārs Šlāpins, Kristiāns Brekte un Edgars Bāliņš. Pasākuma sākums plkst.19:00.

Savukārt 13. jūnijā no plkst.11:00 līdz plkst.16:00 Spīķeros norisināsies brīvdabas krāmu tirdziņš Riga Flea Market.

Ieeja visos pasākumos – bez maksas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl