Nepalaid garām! Jūlija beigās notiks jauns pilsētas festivāls ”Var! Būt!”

0 Komentāru

Raidījums ”900 sekundes” informēja par jaunu mūzikas festivālu ”Var! Būt!”. Tas būs divu dienu festivāls Rīgas centrā – bez distances un bez maskām. Festivāls ar dažādu žanru izciliem ārzemju un pašmāju māksliniekiem, dejām līdz rītam!

Vairākas skatuves un atpūtas zonas, mūzika un performances, smiekli un satikšanās, dejas un sarunas, kokteiļi un uzkodas. Brīvība iepazīties, apskauties un beidzot – stāvēt rindā pie bāra plecu pie pleca. Pilnīgi droši un bez distances. Tas viss šovasar mums visiem kopā “Var! Būt!”.

Uz skatuvēm kāps – ”Ewert and The Two Dragons”, Linda Leen, ”Carnival Youth”, ”The Tiger Lillies”, Ozols, ”Very Cool People” un daudzi citi.

Viesiem jāievēro Epidemioloģiskās drošības noteikumi. Mūzikas svētkus var apmeklēt personas, kuras pasākuma norises dienā varēs uzrādīt derīgu vakcinācijas vai izslimošanas Covid-19 sertifikātu.

30. un 31. jūlijā Rīgā, kultūrtelpā ”Hanzas perons” un ”Vasaras perona” terasē, norisināsies jauns pilsētas festivāls bez distances ”Var! Būt!”. Tajā piedalīsies vairāk nekā 20 mūziķu apvienību.

0 Komentāru