Nedēļas nogalē notiks bezmaksas festivāls Fono Cēsis

2 komentāri
Nedēļas nogalē notiks bezmaksas festivāls Fono Cēsis
Publicitātes foto

22. un 23. jūlijā Cēsis 810 svētku gaitā norisināsies bezmaksas festivāls Fono Cēsis, kas divu dienu laikā uz skatuves pulcēs 15 grupas un sešus dīdžejus, kuru starpā grupas Dzelzs vilks, Pienvedēja piedzīvojumi un pasākuma galvenais viesis – Frenks Tērners.

Festivāls vārtus vērs 22. jūlijā plkst. 17.00, taču skatuvi pulksten 18.00 atklās Fono Cēsis pirmā grupa Doni Tondo, kuras sastāvā ir mūziķis Raimonds Gusarevs jeb El Mars. Tāpat pirmajā dienā uzstāsies tādas grupas kā Pienvedēja piedzīvojumi, Linga, Inokentijs Mārpls, Laika suns, RR Band un viesi no Igaunijas – Sibyl Vane.

Sestdien, 23. jūlijā, skatuvi atklās cēsinieki Tonick. Otrajā pasākuma dienā uzstāsies Haralds Sīmanis, Dzelzs vilks, Irving Ark, Franco Franco, Laime pilnīga, Bandmaster un pasākuma galvenais viesis – Lielbritānijas folkroka zvaigzne Frenks Tērners (Frank Turner), kuram šī būs vienīgā uzstāšanās Baltijas valstīs.

Foto

Video: Frenka Tērnera sveiciens latviešu valodā

Gan piektdien, gan sestdien Fono Cēsis galvenā skatuve turpinās skanēt līdz pat pulksten 04:00, par ballīti rūpējoties dīdžejiem Artim Dvarionas un Egonam Reiteram.

Paralēli Rīgas ielā 47 darbosies arī Fonoklubs, kurā īpaši šim vakaram būs pagarināts darba laiks, kā arī speciāli uzstādīta DJ skatuve āra terasē. Par dejām abu vakaru garumā gādās Artis Volfs, Monsta, Dub:ra un All-Viss.

Video: Frank Turner – The Next Storm