Nākampavasar Rīgā atgriezīsies britu dziedātājs Mika

Komentāri

22. maijā sava jaunākā albuma koncerttūres ietvaros Arēnā Rīga uzstāsies britu mūziķis un komponists Mika, informē L Tips Agency pārstāve Līva Toniņa.

Atraktīvā mākslinieka uzstāšanās vienmēr ir pārpilna enerģijas un burtiski dzirkstī no daudzkrāsainiem pozitīvu emociju kokteiļiem. Viņa dziesmas aptver plašu amplitūdu – no nebēdnīga prieka līdz sentimentālām skumjām, no ekstravaganta kiča līdz bērnišķīgai vaļsirdībai. Lai vai kā, katra tikšanās ar Miku un viņa pavadošajiem mūziķiem ir patiesa un profesionāli augstvērtīga snieguma garants, norāda koncerta rīkotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Libānā dzimušā brita Mikas (īstajā vārdā Maikls Holbrūks Penimens jaunākais) karjera sākās 2007. gadā ar galvu reibinošiem panākumiem, ko atnesa debijas hits Grace Kelly, kas līdz mūsdienām pārdots vairāk nekā 3 miljonu kopijās.

Dziesma Lielbritānijas topa 1.vietā noturējās piecas nedēļas un līdzīgus panākumus sasniedza vēl sešu valstu topos. Latvijas fanu rindās gan šai kompozīcijai nācās spraigi konkurēt ar albuma citiem superhitiem: Relax (Take It Easy), Lollipop un Big Girl (You Are Beautiful).

Debijas albums Life In Cartoon Motion (Nr. 1 Lielbritānijā un vēl 11 valstīs) pārdots vairāk nekā 7 miljonos kopiju.

2009. gadā iznāca Mikas otrais dziesmu albums The Boy Who Knew Too Much. Tas turpināja debijas panākumus, iekļūstot vismaz 10 valstu topu pirmajā desmitniekā. Ievērojamākie tā hiti ir We Are Golden, Blame It On The Girls un Rain.

Trešais albums The Origin of Love iznāca 2012. gadā. Starptautisku atzinību ieguva singls Celebrate ar Farelu Viljamsu un Popular Song ar Arianu Grande.

Šī gada jūnijā klajā nācis Mikas ceturtais albums No Place In Heaven, no kura visatpazīstamākā kompozīcija ir Talk About You.

Karjeras laikā Mikas albumi pārdoti vairāk nekā 10 miljonu koptirāžā, 32 pasaules valstīs iegūstot Zelta vai pat Platīna statusu. Viņa daiļrade novērtēta ar virkni prestižu balvu, tai skaitā Brit Award un MTV Europe.

Mika dažkārt salīdzināts ar leģendāro Frediju Merkūriju, ekstravaganto Eltonu Džonu vai amerikāņu glampopa zvaigznēm Scissor Sisters.

Tā vai citādi, bet katra koncerta laikā viņš liek noticēt, ka pasaule var pārtapt mirdzošā atrakciju parkā. ”Tā ir brīnumaina pasaule, kurā jūs varat dzīvot. Paralēla pasaule cilvēkiem, kura ir vienlaikus iluzora un valdzinoša, un pārsteidzoša,” izteicies pats Mika.

Koncerts maijā būs mūziķa atgriešanās Latvijā. Iepriekš viņš Latvijas publikai uzstājās 2010. gadā ar koncertu Arēnā Rīga un 2013. gadā kāpa uz festivāla Summer Sound skatuves.

Tikai pirmdien, 14. decembrī, no plkst. 10.00 stāvvietu biļetes par īpašu cenu – 25 eiro. Jau nākamajā dienā tās kļūs dārgākas. Biļešu iepriekšpārdošana – bilesuserviss.lv un visā Biļešu servisa tīklā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl