Nākamgad Tallinas estrādē uzstāsies Queen un Ādams Lamberts

Komentāri

Nākamā gada 5. jūnijā Tallinas Dziesmu svētku estrādē ar grandiozu šovu uzstāsies viena no slavenākajām rokmūzikas apvienībām Queen un Ādams Lamberts (Adam Lambert). Šī būs īpaša diena, jo tas būs mūziķu vienīgais koncerts mūsu reģionā.

Queen oriģinālā sastāva dalībniekiem uz skatuves pievienosies Ādams Lamberts. Braiens Mejs (Brian May) presei paskaidroja: ”Tas ir tuvākais, ko jebkad baudīsit no Queen, gluži kā vecajos – labajos laikos.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Queen iespaidīgā karjera ilgst jau vairāk nekā 40 gadus. Simtiem miljonu pārdotu albumu, neskaitāmi apbalvojumi, daudzi numur viens ieraksti jau četru dekāžu garumā – tas viss apliecina Queen nozīmi un leģendāro statusu rokmūzikas vēsturē. Neraugoties uz traģisko vokālista Fredija Merkurija (Freddie Mercury) zaudējumu, Queen joprojām ir viena no populārākajām un mīlētākajām grupām pasaulē, un talantīgais Ādams Lamberts jau vairāku gadu garumā izcili pilda Queen solista pienākumus.

FOTO

Queen un Ādams Lamberts pirmoreiz spēkus apvienoja 2009. gadā, šova American Idol finālā, kam sekoja uzstāšanās MTV Eiropas mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijā. 2012. un 2013. gadā apvienība sniedza vairākus lielus koncertus, pēc tam dodoties kopīgā turnejā pa ASV. Gada noslēgumā Queen un Ādams Lamberts sniedza fantastisku šovu Londonā, ikoniskā Big Ben pakājē. BBC One TV translēto tiešraidi noskatījās vairāk nekā 12 miljonu skatītāju.

2015. gads tika uzsākts ar kopīgu koncertturneju Eiropā un Dienvidamerikā. Koncerts Brazīlijā, festivāla Rock in Rio atklāšanā, iezīmēja savdabīgu 30 gadu jubileju, jo 1985. gadā Queen uzstājās Riodežaneiro divreiz – festivāla atklāšanā un noslēgumā, kopā pulcējot rekordlielu – vairāk nekā 500 000 apmeklētāju skaitu. Šodien Queen un Ādama Lamberta apvienība var lepoties ar izpārdotiem koncertiem visā pasaulē. Koncertā Tallinā klātesošie varēs baudīt leģendārākās Queen kompozīcijas – We Will Rock You, I Want To Break Free, Bohemian Rhapsody, We Are The Champions un daudzas citas.

Biļetes uz koncertu Tallinā būs nopērkamas no pirmdienas, 7. decembra, Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv. Līdz 20. decembrim biļetes būs pieejamas par īpaši izdevīgu cenu – 49 EUR!

Jau šopiektdien, 4. decembrī, plkst. 10.00 Biļešu servisa kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv tiks uzsākta biļešu iepriekšpārdošana FBI koncertu kluba biedriem. Reģistrācija FBI mājaslapā – bez maksas.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl