Komentāri

Sestdien, 13. jūnijā, klubā Nabaklab notiks pirmais starptautiskā mūzikas festivāla Laba Daba ieskandināšanas pasākums, kurā piedalīsies mūzikas apvienības Zāle un Baložu pilni pagalmi, kā arī Jacques of S’T’A un Mistah Zivs, informē kluba pārstāvis Edgars Āboliņš.

Sestdien gaidāmais būs pirmais no vairākiem festivāla Laba Daba ieskandināšanas pasākumiem. Šoreiz uz kluba skatuves kāps vieni no šā gada Laba Daba dalībniekiem – ansamblis Zāle un regulāri festivāla viesi, leģendārā Latvijas alternatīvās mūzikas grupa Baložu pilni pagalmi.

Apvienības Zāle spēlētajai mūzikai raksturīgs daudzslāņains skanējums, kura pamatā ir atmiņā paliekošas melodijas un netradicionālas vokālās harmonijas, kas apaudzētas ar neierastu mūzikas instrumentu (vargans, čells, oboja, ģitāras, perkusijas, bungas) kopspēli. Grupa radusies pagājušogad, satiekoties dzejniekam Pēterim Dragunam, dziesmu autorei Martai Kreitusei un ģitāristei Kasandrai Kaņepei, sastāvam augot un ar katru uzstāšanās reizi piesaistot jaunus mūziķus. Zāles debijas albums Viņa maijā izdots ierakstu izdevniecības Naba Music paspārnē.

Baložu pilni pagalmi savu darbību sāka 1994. gadā un ir viena no populārākajām un aktīvākajām Latvijas alternatīvajām grupām ar iespaidīgu diskogrāfiju un dziesmu bagāžu. Pagājušajā gadā iznācis grupas jaunākais albums Stacija mums, savukārt 13. jūnijā Baložu pilni pagalmi sniegs pirmatskaņojumu jaunākajam singlam ar nosaukumu Laba daba. Būs pieejami arī nelielas tirāžas CD Laba daba / Gar(a)stāsts.

Laba Daba ir starptautisks mūzikas festivāls, kurš šogad jau sesto gadu norisināsies Ratniekos, Līgatnes pagastā no 31. jūlija līdz 2. augustam, uz sešām skatuvēm piedāvājot vairāk nekā sešdesmit mūzikas apvienību un dīdžeju priekšnesumus no dažādām valstīm. Atgādinām, ka biļetes uz festivālu pieejamas arī Nabaklab, kur to cena ir izdevīgāka.

Nabaklab atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, pasākuma sākums plkst. 21.00 un apmeklētājiem ar iepriekšējo gadu Laba Daba festivāla aproci uz rokas, ieeja būs bez maksas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl