Mūzikas ierakstu gada balvai Zelta Mikrofons – 20

Komentāri
Mūzikas ierakstu gada balvai Zelta Mikrofons – 20
Foto: LETA

Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2015 ceremonija notiks 2016. gada 15. martā Latvijas Nacionālajā operā un baletā. Īpašā ceremonija notiks jau 20. reizi. Ierakstu iesniegšana sāksies jau nākamnedēļ.

Mūzikas ierakstu gada balva Zelta Mikrofons ir viens no centrālajiem gada notikumiem latviešu mūzikas dzīvē, kad tiks apbalvoti veiksmīgākie aizvadītā gada mūzikas ieraksti, videoklips, koncertieraksts, noskaidrots gada radiohits un atzīmēta labākā debija, apkopots tautas balsojums un godinātas spilgtas personības par mūža ieguldījumu Latvijas mūzikas attīstībā.

”Tas laiks ir klāt – ierakstu gada balva Zelta Mikrofons uzsāk savu 20. sezonu! Ar satraukumu un milzīgu atbildību ķeramies klāt pie 2015. gada ierakstu ražas vākšanas, vētīšanas un vērtēšanas šoreiz jubilejas gaisotnē. Lai arī ierakstu industrija pēdējos gados ir piedzīvojusi kardinālas pārmaiņas, tomēr tas nav mainījis faktu, ka mūzikas ieraksti ir neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa. Grūti būtu iedomāties mūsu ikdienu un svētkus bez tiem,” saka Zelta Mikrofons producente, Latvija Mūzikas Producentu apvienības LaMPA valdes priekšsēdētāja Elita Mīlgrāve.

”Kāds ir bijis šā gada veikums, kas no visa radītā un ierakstītā tiks atzīts par kvalitatīvāko, ar ko 2015. gads ieies ierakstu vēsturē – uz šiem jautājumiem atbildes saņemsim pēc vairāku mēnešu rūpīga sagatavošanās darba. Ierakstu iesniegšana ir pirmais solis ceļā uz svētkiem, kurus gaida gan mūzikas ierakstu radītāji, gan klausītāji,” vērtē E. Mīlgrāve.

Mūziķi, izdevēji, producenti jau tagad var iepazīties ar Zelta Mikrofona nolikumu mājaslapā. Ierakstu iesniegšana sāksies nākampirmdien, 2. novembrī.

Pērn uz Zelta Mikrofona balvu pretendēja 94 albumi, 29 debitanti, 10 koncertieraksti, 46 klipi un 55 dziesmas.

FOTO: mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2014 ceremonija

Mūzikas ierakstu gada balvu Zelta Mikrofons organizē Latvija Mūzikas producentu, izdevēju un izplatītāju apvienība (LaMPA) sadarbībā ar Latvijas Izpildītāju un producentu apvienību (LaIPA) un Latvijas Republikas Kultūras ministriju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl