Komentāri

12., 13. un 14. februārī attiecīgi Rēzeknē, Liepājā un Jūrmalā izskanēs grupas Astro’n’out & DJ Rudd minitūres Astro’ Electro Acoustic 2.0 koncerti. Piedevām Dzintaru koncertzālē izziņots papildkoncerts. Vēlies apmeklēt kādu no koncertiem? Mums ir ielūgumi!

Konkursa noteikumi vienkārši – Skaties.lv Facebook lapā zem konkursa video ieraksti, ar kuru no draugiem vēlies apmeklēt koncertu. Neaizmirsti pieminēt, kurā Latvijas pilsētā koncertu gribi apmeklēt. Pārējais ir Fortūnas ziņā! Laimīgo uzvarētāju vārdus paziņosim 9. februārī Skaties.lv Facebook lapā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

#konkurss ar video sveicienu no Māras Upmanes-Holšteines :)Mums ir 6 pāri biļešu uz burvīgo Astro’n’out (Official) koncertu. Komentārā ieraksti, ar ko kopā un kurā Latvijas pilsētā vēlies apmeklēt Astro’n’out koncertu!Dalies priekā un mūzikā!Uzvarētājus izlozēsim 9. februārī, paziņojot tos šeit komentārā, kā arī sazināsimies personīgi.;) Labā ziņa ir tā, ka biļešu saņēmējs pats varēs izvēlēties, kurā pilsētā apmeklēt grupas koncertu. Lasi vairāk par koncertiem: http://bit.ly/23KRPZc

Posted by Skaties.lv on ceturtdiena, 2016. gada 4. februāris

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl